Doradzamy pon - pt 8 00 do 17 00

Kontakt

menu

Filtruj produkty:

Cena (PLN):

4.8

5

12

Kable/Przewody


Instalacja domofonu, systemu alarmowego czy też systemu monitoringu wymaga nie tylko odpowiednich urządzeń końcowych, ale również kabli i przewodów, które połączą je w ramach jednej sieci komunikacyjnej. Bardzo ważne jest, by kable i przewody do domofonów były wykonane w oparciu o wysokiej jakości materiały – takie, które zapewnią właściwą izolację oraz odporność na zróżnicowane warunki atmosferyczne.

Sklep Ivel.pl oferuje nowoczesne kable i przewody do domofonów polskiej produkcji – stworzone w oparciu o najlepsze standardy jakościowe. Wszystkie zapewnią płynną i nieprzerwaną transmisję danych oraz sprawną pracę domofonów przez wiele lat. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno przewody czterożyłowe, jak i sześciożyłowe, ośmiożyłowe oraz dziesięciożyłowe – dostosowane do wszelkiego typu instalacji przemysłowych.

Kable YTDY, które dystrybuujemy dostępne są w zwojach po 100mb, co gwarantuje odpowiednią ilość przewodów nawet do instalacji zewnętrznych i z kilkoma urządzeniami wyjściowymi. Przewody nadają się zarówno do instalacji domofonów, jak i systemów telewizji przemysłowych, systemów zabezpieczeń, a także innych instalacji technicznych. Gwarantujemy dostęp do rozwiązań, które dobrą jakość łączą z rozsądnymi cenami.

Chcąc skompletować odpowiedni zestaw kabli oraz ich właściwą ilość, wystarczy skontaktować się z naszymi doradcami. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam zaoferować Państwu najlepsze rozwiązania i pomóc w dopasowaniu produktów do indywidualnych potrzeb.

Żyła wewnętrzna: 6x0.5mm drut Cu
Izolacja: polwinit
Powłoka: polwinit
135
Żyła wewnętrzna: 8x0.5mm Cu
Izolacja: polwinit
Powłoka: polwinit
175
Żyła wewnętrzna: 10x0.5mm Cu
Izolacja: polwinit
Powłoka: polwinit
199
Żyła wewnętrzna: 4x drut Cu
Izolacja: polwinit
Powłoka: polwinit
99
Dostępność

Kompleksowa pomoc ekspertów

Krótki termin oczekiwania na realizację zlecenia

Konkurencyjne ceny, promocje oraz rabaty

IVEL ELECTRONICS Sp. z o.o. Sp. k.
Ks. Brzóski 5, 42-202 Częstochowa
NIP
PL9492194545
REGON
243281960
KRS
0000465064
BDO
000003765

Infolinia

opineo

leasing