Doradzamy od 8 do 22
7 dni w tygodniu

Kontakt

menu

Kamery IP


Jeśli zależy Państwu na zdalnym monitoringu – bez względu na to, w jakim miejscu się znajdujecie – kamery IP będą niezastąpione. To rozwiązanie, dzięki któremu możecie kontrolować mienie w każdym momencie.

Kamery IP to innowacyjne urządzenia nowej generacji. Bazując na cyfrowym standardzie, umożliwiają zapis nie tylko obrazu, ale i dźwięki. Efekt? Widziany i rejestrowany obraz wyróżnia się jeszcze lepszą jakością w porównaniu z analogowymi kamerami przemysłowymi.

Proponujemy Państwu najwyższej klasy kamery IP będące jednym z najbardziej istotnych elementów monitoringu sieciowego. Oferowane produkty pochodzą od renomowanych producentów. Stanowi to gwarancję doskonałej jakości i niezawodności przez długie lata użytkowania.

Nasza oferta to zarówno kamery IP kopułowe, jak i tubowe. Dzięki wytrzymałej konstrukcji, pozwalają na prawidłową pracę w każdych warunkach – także na zewnątrz. Asortyment obejmuje kamery IP zróżnicowane pod względem rozdzielczości, co pozwoli wybrać opcję dostosowaną do Państwa potrzeb i oczekiwań. Niektóre urządzenia posiadają wbudowany detektor ruchu, automatyczną przysłonę, audio alarm, mikrofon oraz głośnik, a także gniazdo pamięci microSD.

Dlaczego warto zdecydować się na kamery IP?

- Prostota obsługi.
- Niezawodność i trwałość.
- Doskonała jakość obrazu.
- Możliwość nagrywania obrazu po wykryciu ruchu.
- Doskonałe parametry techniczne.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą – szeroki asortyment pozwoli na wybór produktu wpisującego się w oczekiwania i wymagania.

Kompleksowa pomoc ekspertów

Krótki termin oczekiwania na realizację zlecenia

Konkurencyjne ceny, promocje oraz rabaty

IVEL ELECTRONICS Sp. z o.o. Sp. k.
Iglasta 2/4/3, 42-216 Częstochowa
NIP
PL9492194545
REGON
243281960
KRS
0000465064
GIOŚ
E0018616WZBW