Doradzamy od 8 do 22
7 dni w tygodniu

Kontakt

menu

Kamery do monitoringu

Kamery to jeden z kluczowych elementów systemu monitoringu. Zamontowane w obiektach użyteczności publicznej, magazynach, sklepach, stacjach benzynowych czy nawet domach, pozwalają na zwiększenie poziomu bezpieczeństwa.  

Poczuj się pewnie, wybierając kamery do monitoringu znanych i cenionych producentów.

Postaw na profesjonalne kamery bez obiektywu
Kamery bez obiektywu to rozwiązanie najczęściej wykorzystywane w systemach telewizji przemysłowej. Pozwalają na rejestrowanie wysokiej jakości obrazów na wybranej przestrzeni. Przeznaczone do  pracy w warunkach zewnętrznych i wewnętrznych, wyróżniają się doskonałą wytrzymałością i odpornością na uszkodzenia. Sprawdź kamery bez obiektywu dostępne w naszej ofercie i wybierz rozwiązanie dostosowane do oczekiwań.

Wydajne kamery kuliste bez podczerwieni

Kamery kuliste bez podczerwieni to praktyczny i niezawodny element systemu monitoringu. Przeznaczone do przede wszystkim do montażu wewnątrz pomieszczeń, rejestrują obraz wysokiej jakości. Idealne do sklepów, magazynów czy autobusów komunikacji miejskiej. Poznaj sprawdzone rozwiązania.

Niezawodne kamery kuliste z podczerwienią

Kamery kuliste z podczerwienią są rozwiązaniem bardzo często wykorzystywanym w systemach monitoringu. Wydajne i niezawodne, zapewniają wysokiej jakości obraz przez 24 godziny na dobę. Kamery kuliste z podczerwienią przeznaczone do pracy w trybie dzień/noc zapewniają jeszcze większe bezpieczeństwo. To świetna opcja, jeśli monitoring musi działać nieustannie - niezależnie od pory dnia i nocy.

Wysokiej jakości kamery obrotowe
Kamery obrotowe to rozwiązanie, dzięki któremu można utrwalić obraz w wybranej przestrzeni. Obracając się wokół własnej osi, zwiększają pole zasięgu - co przekłada się zwiększenie bezpieczeństwa. Kamery obrotowe, sterowane ręcznie lub automatyczne, zapewniają jeszcze większą wygodę. Przeznaczone do montażu na zewnątrz i wewnątrz, zapewniają  wydajne funkcjonowanie systemu monitoringu. Sprawdź dostępne modele.

Kamery specjalne - do wyjątkowych zadań

Większy poziom bezpieczeństwa, dzięki kamerom specjalnym. Są to różnorodne urządzenia, pozwalające gromadzić obraz także z ukrycia. Przeznaczone do pracy w nietypowych warunkach, wyróżniają się wysoką trwałością oraz doskonałymi parametrami technicznymi. Poznaj ofertę kamer specjalnych.

Sprawdzone kamery tubowe z podczerwienią

Praktyczne i uniwersalne kamery tubowe z podczerwienią to rozwiązanie idealne do obiektów użyteczności publicznej, magazynów czy sklepów. Zwiększają poziom bezpieczeństwa, dając wyraźny obraz zarówno w dzień i w nocy. Postaw na sprawdzone rozwiązania, wybierając kamery tubowe z podczerwienią renomowanych producentów.

Zaawansowane kamery AHD

Kamery AHD to rozwiązanie, zapewniające jeszcze wyższą jakość przesyłanego obrazu. Wielofunkcyjne, mogą pracować w systemie AHD, jak i w systemie analogowym. Działając w trybie dzień/noc, zwiększają bezpieczeństwo monitorowanej przestrzeni.

Niezastąpione kamery AHDM 1.3 Mpx

Kamery AHDM 1.3Mpx to krok w stronę jeszcze wydajniejszego systemu monitoringu. Wysoka jakość przesyłanych obrazów pozwala zapewnić wysoki poziom bezpieczeństwa. Doskonałe parametry techniczne przekładają się na wydajność i niezawodność.

Wydajne kamery AHDH 2.0Mpx

Kamery AHDH 2.0Mpx to ukłon w stronę lepszej jakości przesyłanych obrazów. Pozwalają na precyzyjną obserwację monitorowanej przestrzeni oraz zapewniają bardzo dobrą jakość danych. Generują obraz wyraźny i ostry - także w nocy. Poznaj możliwości kamer AHDH.

Innowacyjne kamery HDCVI

Kamery HDCVI to rozwiązanie pozwalające na połączenie analogicznego systemu transmisji danych z technologią HD. Dzięki temu kamery umożliwiają zapisywanie obrazów znacznie wyższej jakości, co przekłada się na lepsze bezpieczeństwo. Kamery HDCVI pozwalają na dostrzeżenie każdego szczegółu i zapewniają bardzo wyraźny obraz.

Nowoczesne kamery IP

Kamery IP to rozwiązanie na miarę XXI wieku. Pozwalają na zdalny monitoring - z dowolnego miejsca. Swoje działanie opierają na cyfrowym standardzie, umożliwiając zapis obrazu oraz dźwięku. To idealne rozwiązanie dla osób poszukujących kamer zapewniających wysoką jakość obrazu w porównaniu z analogowymi kamerami.  

Kompleksowa pomoc ekspertów

Krótki termin oczekiwania na realizację zlecenia

Konkurencyjne ceny, promocje oraz rabaty

IVEL ELECTRONICS Sp. z o.o. Sp. k.
Iglasta 2/4/3, 42-216 Częstochowa
NIP
PL9492194545
REGON
243281960
KRS
0000465064
GIOŚ
E0018616WZBW