Doradzamy od 8 do 22
7 dni w tygodniu

Kontakt

menu

Kamery HD-CVI


Kamery są jednym z najistotniejszych elementów systemu monitoringu, bowiem to właśnie dzięki nim możliwa jest obserwacja terenu i dokumentowanie ewentualnych nieprzewidzianych wydarzeń. Im lepsza jakość kamery oraz rozdzielczość obiektywu tym dokładniejsze zdjęcia przesyłane do rejestratora. Od tej dokładności zależy wiarygodność materiałów dowodowych w przypadku wyrządzenia szkód i konieczności dochodzenia odszkodowań.

Oferowane w naszym sklepie kamery przystosowane są do pracy z systemach monitoringu opartych na technologii HDCVI. To specyficzne połączenie analogowego systemu transmisji danych z technologią HD, dzięki której możliwe jest zapisywanie obrazów w wysokiej rozdzielczości. Jest ona warunkiem nie tylko ostrości i dokładności obrazów, ale też wiernego odwzorowania kolorów.

W sklepie znajdziecie Państwo kamery kopułowe i tubowe o rozdzielczości 1 oraz 2 Mpx. Pierwsze z nich są urządzeniami dedykowanymi zastosowaniom wewnętrznym, czyli ochronie budynków w środku. To idealne rozwiązania do biur, pracowni, sklepów, warsztatów, w których montaż kamer przeprowadza się na suficie. Kąt widzenia takich modeli to 92 stopnie, dlatego dla pełnej kontroli wymagane jest skorelowanie ustawienia kilku kamer.

Druga grupa modeli to kamery tubowe, które dzięki wzmocnionej konstrukcji możecie Państwo wykorzystywać zarówno w instalacjach wewnętrznych, jak i w terenie. Konstrukcja uchwytu pozwala na zamontowanie ich zarówno na suficie, jak i na ścianie, dlatego świetnie sprawdzają się w trudnych warunkach. Zapraszamy do przeglądania dostępnych modeli oraz ich możliwości.

Kompleksowa pomoc ekspertów

Krótki termin oczekiwania na realizację zlecenia

Konkurencyjne ceny, promocje oraz rabaty

IVEL ELECTRONICS Sp. z o.o. Sp. k.
Iglasta 2/4/3, 42-216 Częstochowa
NIP
PL9492194545
REGON
243281960
KRS
0000465064
GIOŚ
E0018616WZBW