Doradzamy od 8 do 22
7 dni w tygodniu

Kontakt

menu

Domofony

Poznaj korzyści płynące z montażu domofonów, dzięki którym zwiększysz poczucie komfortu i bezpieczeństwa każdego mieszkańca.. Szeroki wybór profesjonalnego sprzętu oraz niezbędnych akcesoriów pozwoli na prostą instalację niezawodnych rozwiązań do wielorodzinnych budynków mieszkalnych oraz domów jednorodzinnych.

Nowoczesne domofony stoją na straży bezpieczeństwa. Zmniejszają ryzyko przedostania się osób niepowołanych do wnętrza budynku lub na posesję. A przy tym zapewniają jeszcze wygodniejszą komunikację między oczekującymi gośćmi a mieszkańcami.
Poczuj się pewnie, decydując się na montaż domofonów.

Domofony do domów jednorodzinnych 
Domofony do domów jednorodzinnych to niezawodne rozwiązanie, pozwalające na zwiększenie ochrony. Możliwość kontrolowania osób chcących dostać się na teren posesji, daje większy komfort oraz poprawia poczucie bezpieczeństwa. To domownicy decydują, czy zdecydują się na wpuszczenie "osoby trzeciej" na posesję. Domofony usprawniają przy tym komunikację pomiędzy rozmówcami.

Mając na uwadze wysokie oczekiwania klientów, oferujemy wyłącznie sprawdzone i rekomendowane przez innych użytkowników domofony do domów jednorodzinnych.  Pochodzące od zaufanego producenta, stanowią gwarancję niezawodności oraz użyteczności na wiele lat. Oferowane w gotowych zestawach lub z możliwością samodzielnego skompletowania niezbędnych elementów, spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Proponujemy klasyczne domofony przewodowe, jak również nowoczesne rozwiązania - domofony bezprzewodowe czy nawet telefony z funkcją domofonu.

Domofony wielorodzinne
Domofony wielorodzinne spełniają taką samą rolę, jak domofony do domów jednorodzinnych. Jednak zaawansowane systemy pozwalają na bezpośredni kontakt z konkretnym mieszkańcem - od razu po wybraniu odpowiedniego numeru lokalu na panelu domofonu. A to wszystko za pomocą specjalnie dostosowanych paneli.

Rozumiejąc potrzeby i oczekiwania spółdzielni mieszkaniowych, wspólnot czy właścicieli domów "bliźniaków", oferujemy domofony wielorodzinne z najwyższej półki. Montaż tego typu urządzeń umożliwia wygodną komunikację między gośćmi a mieszkańcami. Jednocześnie zwiększa poczucie bezpieczeństwa, dzięki możliwości selektywnego wpuszczania osób zamierzających dostać się do wnętrza bloku mieszkalnego czy na teren posesji.

Proponujemy zestawy domofonowe - począwszy od zestawów 2-rodzinnych, a skończywszy na 20-rodzinnych, jak również panele (analogowe lub cyfrowe z przeznaczeniem do klatek o zróżnicowanej liczbie mieszkańców) czy inne elementy pozwalające na łatwą i szybką instalację.

Stwórz z nami wygodny system komunikacji,
wybierając domofony dostosowane do potrzeb i oczekiwań!

Zestawy domofonowe

Kompleksowa pomoc ekspertów

Krótki termin oczekiwania na realizację zlecenia

Konkurencyjne ceny, promocje oraz rabaty

IVEL ELECTRONICS Sp. z o.o. Sp. k.
Iglasta 2/4/3, 42-216 Częstochowa
NIP
PL9492194545
REGON
243281960
KRS
0000465064
GIOŚ
E0018616WZBW