Chat with us, powered by LiveChat

Doradzamy pon - pt 8 00 do 17 00

Kontakt

menu

cyfrowy panel domofonowy z szyfratorem podtynkowy RADBIT MultiEX

 • Producent: RADBIT RADBIT
 • Kod producenta: multiEX-PT
 • Dostępność: na zamówienie 3 dni

Cena (z VAT): 677,00
Kolor podświetlenia:
Obsługa dwóch elektrozaczepów:

Reprezentujesz jednostkę budżetową? Sprawdź możliwość skorzystania z odroczonej płatności.


Opis produktu :

cyfrowy domofon wielorodzinny MultiEX z szyfratorem – wersja podtynkowa. MultiEX to trwały i pięknie wykonany domofon wielorodzinny przeznaczony do montażu podtynkowego. Domofony wielorodzinne MultiEX posiadają podświetlaną, metalową klawiaturę w układzie 2×6. Klawiatura ta pełni rolę zamka szyfrowego – do pamięci kasety domofonowej można wpisać 254 kody lokatorów i 1 kod administratora.

Domofon jest przeznaczony do obsługi domów wielorodzinnych – bloków, kamienic.

Główne cechy:

 • Funkcja zamka szyfrowego (254 kody użytkowników + kod administratora)
 • Funkcja EXIT BUTTON
 • Podświetlana klawiatura i cyfry
 • Obudowa wykonana ze stopu aluminium i anodowana
 • Zabezpieczenie przed przeszukiwaniem kodów
 • Możliwość sterowania furtką i bramą
 • Płyta czołowa i przyciski wykonane z anodowanego aluminium
 • Niewielkie wymiary domofonu
 • Energooszczędne podświetlenie
 • Elektronika umieszczona w specjalnym, zamkniętym module
 • Odporność na deszcz i śnieg
 • Regulacja jasności świecenia przycisków i cyfr
 • Regulacja jasności świecenia w dodatkowej klawiaturze do wychodzenia (do zakupienia osobno)
 • Regulacja głośności kasety
 • Sygnalizacja stanu elektrozaczepu diodami LED – znaczne ułatwienie dla osób niesłyszących

W komplecie:

Aluminiowa puszka przyłączeniowa w komplecie.

Kompatybilność:

Domofony EX współpracują z unifonami cyfrowymi UCN. Domofon jest również przystosowany do współpracy z komutatorem – jeżeli budynek ma więcej niż jedno wejście i przy każdym z wejść ma być zamontowana kaseta, wówczas do instalacji należy włączyć komutator, który pozwala na komunikację wszystkich kaset z tymi samymi unifonami zamontowanymi w lokalach.

Do domofonu można podłączyć dodatkową klawiaturę kodową do wychodzenia. Oferujemy również listy lokatorów – podświetlane okienka informacyjne EX

Jakość:

Obudowa jest wykonana ze stopu aluminium i poddana procesowi anodowania. Gwarantuje to wieloletnią trwałość, piękny wygląd i brak odkształceń. Pudełko domofonu ma aż 3mm grubości i jest niezwykle trwałe. Płyta czołowa ma 2mm grubości i również jest wykonana z anodowanego aluminium. Pudełko i czołówka kasety mają piękną fakturę naturalnego aluminium.

Elektronika domofonu jest zamknięta w specjalnym module i zabezpieczona przed zamakaniem. Domofon posiada uszczelki i kanaliki odwadniające.

Dzwonienie do mieszkania:

Aby zadzwonić do wybranego lokalu należy wybrać numer lokalu, a następnie wcisnąć na chwilę klawisz z symbolem dzwonka. Wybrany unifon dzwoni przez czas ok 3sek. Czas ten ustawiany jest programowo, na etapie programowania procesora. Można go zmienić przed zakupem. Jeśli po upływie zaprogramowanego czasu dzwonienia przycisk dzwonka będzie nadal wciśnięty, załączy się dzwonienie na kolejne 3sek.

Otwieranie drzwi:

Zamek szyfrowy pozwala na otworzenie drzwi kodem, a przycisk wyjścia (montowany na terenie posesji) umożliwia swobodne wyjście bez używania kluczy. Do pamięci domofonu można wpisać 255 kodów – każdy lokator może mieć inny kod, można je łatwo zmienić za pomocą kodu administracyjnego.

Po wybraniu prawidłowego kodu elektrozaczep zostanie odblokowany na 5 sekund. Po wpisaniu trzeciego błędnego kodu domofon blokuje się na czas około 35 sekund (sygnalizowane dodatkowo długim, jednotonowym dźwiękiem), co stanowi zabezpieczenie przed przeszukiwaniem kodów.

Domofon wielorodzinny MultiEX posiada funkcję przycisku wyjścia, tzw. EXIT BUTTON. Oznacza to, że można do niego podłączyć przycisk dzwonkowy, który umożliwia otwarcie furtki przy wychodzeniu z posesji. Dzięki temu można zamontować gałkoklamkę zarówno od zewnętrznej jak i od wewnętrznej strony furtki. Przycisk montuje się w niewielkiej odległości od furtki tak, by był niedostępny z zewnątrz. Osoby opuszczające posesję mogą go wcisnąć a elektrozaczep zwolni się na czas 5 sekund.

Obsługa dwóch wejść:

Domofon wielorodzinny MultiEX ma dodatkowy przekaźnik, izolowany od reszty elektroniki, dzięki czemu można sterować dwoma elektrozaczepami (furtka i brama) lub elektrozaczepem i dowolnym innym urządzeniem.

Po prawidłowym wybraniu kodu otwierania furtki zapali się zielona dioda z lewej strony okienka sygnalizacyjnego. Furtka zostanie otwarta na zaprogramowany czas (ok. 5sek).

Po prawidłowym wybraniu kodu otwierania bramy zapali się zielona dioda z prawej strony okienka sygnalizacyjnego. Przekaźnik dodatkowy zewrze swój zestyk zwierny na zaprogramowany czas (ok. 1 sek.), załączając w ten sposób napęd bramy. Czas ten można zmienić na etapie programowania mikroprocesora (przed zakupem).

Użytkownik nie ma możliwości samodzielnej zmiany czasu otwarcia drzwi!

Uprawnienia do otwierania elektrozaczepów nadawane są przez administratora w czasie programowania kasety. Administrator w zależności od potrzeb może nadać poszczególnym użytkownikom uprawnienia do otwierania tylko elektrozaczepu nr 1, tylko elektrozaczepu nr 2, lub do obu elektrozaczepów.

Ułatwienia obsługi:

Domofon jest przyjazny w obsłudze dla osób niewidomych i niedowidzących – klawiatura jest podświetlona (z możliwością regulacji jasności świecenia), a przyciski szyfratora i kształty cyfr są wyczuwalne pod palcami. Klawiatura NIE jest klawiaturą optyczną, dzięki czemu unika się przypadkowego wciśnięcia przycisku. Wciśnięcie każdego przycisku jest dodatkowo sygnalizowanie dźwiękiem. Specjalne diody LED umieszczone nad klawiaturą informują o stanie domofonu osoby niesłyszące – otwarcie elektrozaczepu jest sygnalizowane zapaleniem się zielonej diody LED.

Elementy regulacyjne:

 • regulacja wzmocnienia wzmacniacza kasety
 • regulacja jasności podświetlenia dodatkowej klawiatury
 • regulacja jasności podświetlenia klawiatury
 • regulacja jasności podświetlenia cyferek
 • regulacja czułości mikrofonu kasety

Montaż:

Kasety domofonowe MultiEX nie mają złącz śrubowych. Zamiast tego zastosowana jest puszka przyłączeniowa PPR20. Znajdują się w niej złącza śrubowe do podłączenia instalacji domofonowej. Kaseta jest połączona z puszką przewodem z kolorowymi, miękkimi żyłami. Przewód jest zabezpieczony przed wyrwaniem. Takie rozwiązanie pozwala na bezproblemowe podłączenie kasety – instalator nie musi jej rozkręcać, aby dostać się do zacisków przyłączeniowych.

Wszystkie elementy regulacyjne dostępne są po odkręceniu płyty czołowej i wyjęciu zaślepek.

Specyfikacja techniczna:

Kolor obudowy czarny, satyna-srebrny
Montaż podtynkowy
Kontrola dostępu Szyfrator
Obsługa dwóch elektrozaczepów Tak, Nie
Ilość lokali 5-10, 11-255
Wyświetlacz LCD Nie
Funkcja interkomu Nie
Funkcja EXIT BUTTON Tak
Materiał Anodowane aluminium
Regulacja jasności świecenia Tak
Zakres temperatur od -30°C do +50°C
Domofon - komponenty Jednostka zewnętrzna, Puszka przyłączeniowa
Wymiary pudełko: 156 x 72 x 20mm; czołówka: 159,5 x 75,5 mm
Obudowa Anodowane aluminium

Produkty z tej samej kategorii

Taniej o -10%
Stacja bramowa dwuabonentowa Commax DR-2UM
Montaż podtynkowy lub natynkowy - w osłonie OS-6N, metalowy panel, tabliczki imienne, zasilanie 12V DC
219,00 244,00 zł
Taniej o -10%
Stacja bramowa jednoabonentowa z czytnikiem RFID Commax DR-201D/RFID
Montaż natynkowy, wbudowany czytnik kart/breloków - 4 breloki w zestawie + karta Master, plastikowy panel
299,00 333,00 zł
Taniej o -10%
Stacja bramowa szcześcoabonentowa z czytnikiem RFID Commax DR-6UM/RFID
Montaż podtynkowy lub natynkowy - w osłonie OS-6N, wbudowany czytnik kart/breloków - 6 breloków w zestawie + karta Master, metalowy panel, tabliczki imienne, zasilanie 12V DC
518,00 576,00 zł
Panel domofonowy cyfrowy wielorodzinny z szyfratorem RADBIT KEC-4 AL MOD
Domofon cyfrowy wielorodzinny z szyfratorem i czytnikiem kluczy elektronicznych, bezawaryjny. Panel z anodowanego aluminium, wyświetlacz LCD, własny komunikat, podświetlana, płaska klawiatura, 255 lokali. EXIT BUTTON. Instalacja 3-żyłowa.
653,00
Dostępność: na zamówienie 3 dni
Panel domofonowy WL-03NL
Panel cyfrowy przeznaczony do systemu wielorodzinnego. Panel wykonany z aluminium montowany podtynkowo. Prosta obsługa i montaż. Wymiary: 304 x 135 x 42mm
429,00
Dostępność: w magazynie Wysyłka 24h
Taniej o -10%
Kamera wieloabonentowa z czytnikiem do systemu GateView + Commax DRC-GUM/RFID
Kolorowa optyka, regulacja położenia obiektywu w pionie i poziomie +/- 12 stopni, doświetlenie nocne - diody LED, styk NO/NC, metalowy panel, klawiatura numeryczna, elektroniczna lista lokatorów, otwarcie wejścia kodem, wbudowany czytnik kart/breloków - 6 breloków w zestawie + karta Master, funkcje programowania systemu, zasilanie 12V DC w zestawie
2 180,00 2 423,00 zł
Taniej o -10%
Stacja bramowa jednoabonentowa Commax DR-2A
Montaż podtynkowy lub natynkowy - w osłonie OS-1N, metalowy panel, tabliczka imienna
231,00 257,00 zł
Taniej o -10%
Stacja bramowa jednoabonentowa Commax DR-2L
montaż natynkowy, plastikowy panel
60,00 67,00 zł
Domofon jednorodzinny z szyfratorem RADBIT KEC-1P GD36 NT MINI
Wandaloodporny, funkcjonalny, cyfrowy domofon jednorodzinny. Polska produkcja. Nowoczesny design. Szyfrator – 255 kodów. Otwieranie furtki i bramy. Regulacja jasności świecenia.
573,00
Taniej o -10%
Stacja bramowa ośmioabonentowa z czytnikiem RFID Commax DR-8UM/RFID
Montaż podtynkowy lub natynkowy - w osłonie OS-7N, wbudowany czytnik kart/breloków - 8 breloków w zestawie + karta Master, metalowy panel, tabliczki imienne, zasilanie 12V DC
551,00 613,00 zł
Panel Domofonwy jednorodzinny z czytnikiem furtka i brama RADBIT BD-1P GD36
Domofon jednorodzinny z czytnikiem pastylek dallas (klucze elektroniczne), anodowane aluminium, płaskie przyciski, podświetlenie, kolory do wyboru. EXIT BUTTON. 2 pastylki w komplecie. Regulacja jasności świecenia. Produkt polski.
596,00
Taniej o -10%
Stacja bramowa jednoabonentowa Commax DR-3Q2
Stacja bramowa jednoabonentowa Commax DR-3Q2
104,00 115,62 zł

Masz pytania? Szukasz odpowiedzi? Jesteś zainteresowany?

Zadzwoń 34 341 16 30 lub napisz:

Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator

Kompleksowa pomoc ekspertów

Krótki termin oczekiwania na realizację zlecenia

Konkurencyjne ceny, promocje oraz rabaty

IVEL ELECTRONICS Sp. z o.o. Sp. k.
Iglasta 2/4/3, 42-216 Częstochowa
NIP
PL9492194545
REGON
243281960
KRS
0000465064
BDO
000003765

Infolinia