Doradzamy pon - pt 8 00 do 17 00

Kontakt

menu

Cyfrowy panel domofonowy wielorodzinny z szyfratorem RADBIT KEC-4 NT MINI GD36

 • Producent: RADBIT RADBIT
 • Kod produktu: KEC-4-MINI-NT-DG36-SAT
 • Dostępność: na zamówienie 3 dni

Cena (z VAT): 573
  Kolor podświetlenia:
  Kolor obudowy:
  Obsługa dwóch elektrozaczepów:

  Reprezentujesz jednostkę budżetową? Sprawdź możliwość skorzystania z odroczonej płatności.

  raty


  Opis produktu :

  Cyfrowy domofon wielorodzinny KEC-4 NT MINI GD36 z szyfratorem posiada wygodną, płaską, podświetlaną klawiaturę. Obsługuje do 254 lokali, instalacja 3-żyłowa. Domofon posiada możliwość sterowania furtką i bramą oraz regulację jasności świecenia. Do domofonu można podłączyć dodatkową klawiaturę do wychodzenia.

  Domofon doskonale sprawdza się w blokach i kamienicach.

  Główne cechy:

  • Funkcja zamka szyfrowego – 254 kody
  • Funkcja EXIT BUTTON
  • Funkcja sterowania furtką i bramą
  • Blokada przeszukiwania kodów
  • Wykonany z anodowanego aluminium – wandaloodporny
  • Energooszczędne podświetlenie
  • Odporność na deszcz i śnieg
  • Sygnalizacja stanu elektrozaczepu diodami LED – znaczne ułatwienie dla osób niesłyszących
  • Regulacja jasności podświetlenia klawiatury
  • Regulacja głośności kasety i głośności rozmowy w unifonie
  • Możliwość podłączenia więcej niż 1 unifonu (np. parter i piętro)

  Cyfrowy domofon wielorodzinny z szyfratorem – kompatybilność

  Panel współpracuje z unifonami cyfrowymi Radbit UCN.

  Jakość:

  Elektronika domofonu jest zabezpieczona przed zamakaniem. Obudowa wykonana ze stopu aluminium poddanego procesowi anodowania nigdy się nie odkształci. Wszystkie metalowe elementy domofonu są wykonane z anodowanego aluminium – nie rdzewieją! Podświetlane elementy zapewniają wygodną obsługę urządzenia również w nocy. Zarówno cyfry jak i ich obwódki podświetlone są energooszczędnymi diodami LED.

  Dzwonienie do mieszkania:

  Aby zadzwonić do abonenta, należy wybrać na klawiaturze numer lokalu (z zakresu 1 do 255) a następnie nacisnąć przycisk z symbolem dzwonka. Dzwonienie trwa tak długo, jak długo wciśnięty jest przycisk z symbolem dzwonka, jednak nie krócej niż 0,6 sek. Żeby ponownie zadzwonić (np.: gdy abonent nie zgłasza się), nie trzeba ponownie wybierać numeru lokalu, wystarczy ponownie nacisnąć klawisz „dzwonek”. Kaseta pamięta ostatni wybrany numer przez 15 sekund. Po upływie tego czasu konieczne jest ponowne wybranie numeru lokalu. Pamiętany numer lokalu można w każdej chwili skasować wciskając przycisk „K” na klawiaturze.

  Sposób dzwonienia jest na stałe umieszczony na płycie czołowej domofonu (wygrawerowany), więc obsługa nikomu nie powinna sprawić kłopotu.

  Otwieranie drzwi:

  Aby otworzyć drzwi kodem należy najpierw wybrać cyfrę „0” (zero), a następnie swoje czterocyfrowe hasło. Po wprowadzeniu prawidłowego kodu drzwi zostaną otwarte na ok. 5 sek. (na życzenie czas ten możemy zmienić – przed zakupem kasety). W przypadku podania błędnego kodu zostanie to zasygnalizowane dźwiękiem. Po trzech błędnych wprowadzeniach kodu, klawiatura zostanie zablokowana na ok. 30 sekund, co stanowi zabezpieczenie przed przeszukiwaniem kodów.

  Domofon może sterować dwoma elektrozaczepami (furtka i brama).

  Cyfrowy domofon wielorodzinny z szyfratorem posiada wyprowadzone przewody – specjalne złącze EXIT BUTTON, do którego można podłączyć wewnętrzny przycisk zwierny do otwierania elektrozaczepu przy wychodzeniu z posesji. Jest to zwykły przycisk dzwonkowy montowany w miejscu niedostępnym z zewnątrz. Wciśnięcie go otwiera elektrozaczep na czas 5 sekund, umożliwiając swobodne wyjście z terenu posesji. Czas ten możemy wydłużyć lub skrócić, wedle życzenia Klienta.

  Do domofonu można podłączyć – zamiast przycisku EXIT BUTTON klawiaturę kodową. Klawiatura jest pomocna, gdy nie ma możliwości zamontowania przycisku tak, aby był niedostępny z zewnątrz. Prosimy wziąć pod uwagę, że możliwość podłączenia dodatkowej klawiatury do wychodzenia musi być przewidziana już na etapie zakupu domofonu.

  Ułatwienia obsługi:

  Podświetlenie oraz kształt przycisków i cyfr wyczuwalny pod palcami ułatwia obsługę osobom niedowidzącym. Wciśnięcie każdego przycisku jest dodatkowo sygnalizowanie dźwiękiem. Osoby niesłyszące mogą zobaczyć, kiedy elektrozaczep jest otwarty – jest to sygnalizowane zmianą koloru świecenia diód nad klawiaturą domofonu.

  Specyfikacja techniczna:

  Waga 0.9 Kg
  Kolor obudowy czarny, satyna-srebrny
  Montaż nadtynkowy
  Kontrola dostępu Szyfrator
  Obsługa dwóch elektrozaczepów Tak, Nie
  Ilość lokali 5-10, 11-255
  Wyświetlacz LCD Nie
  Funkcja interkomu Nie
  Funkcja EXIT BUTTON Tak
  Materiał Anodowane aluminium
  Regulacja jasności świecenia Tak
  Zakres temperatur od -30°C do +50°C
  Domofon - komponenty Jednostka zewnętrzna
  Wymiary 144 x 89 x 30 mm
  Obudowa Anodowane aluminium

  Produkty z tej samej kategorii

  • Taniej o -10%
  Montaż podtykowy lub natynkowy - w osłonie OS-201N, wbudowany czytnik kart/breloków - 4 breloki w zestawie + karta Master, metalowy panel, tabliczka imienna
  347 386 zł
  Domofon jednorodzinny z czytnikiem pastylek. Kaseta domofonowa z płaskimi, podświetlanymi przyciskami. Kolory do wyboru. EXIT BUTTON. Montaż podtynkowy. Własny komunikat na wyświetlaczu.
  596
  Domofon jednorodzinny z szyfratorem, 254 kody – otwieranie furtki bez użycia klucza. Podświetlona klawiatura i szyld na nazwisko – 5 kolorów podświetlenia do wyboru. Funkcja EXIT BUTTON. Trwały i bezawaryjny. Produkcja polska.
  562
  • Taniej o -10%
  Montaż podtynkowy lub natynkowy - w osłonie OS-6N, wbudowany czytnik kart/breloków - 4 breloki w zestawie + karta Master, metalowy panel, tabliczki imienne, zasilanie 12V DC
  491 546 zł
  Panel zewnętrzny PC-2000DE Srebrny przeznaczony jest do systemów cyfrowych CC-2000. Solidna, podświetlana, wandaloodporna i wodoodporna klawiatura numeryczna
  580
  Dostępność
  Panel zewnętrzny PC-2000R przeznaczony jest do systemów cyfrowych CC-2000. Solidna, podświetlana, wandaloodporna i wodoodporna klawiatura numeryczna
  450
  • Taniej o -10%
  Stacja bramowa jednoabonentowa Commax DR-3Q2
  104 115,62 zł
  Cyfrowy domofon wielorodzinny do montażu podtynkowego. Posiada podświetlaną klawiaturę oraz funkcję otwierania kodem. Blokada przeszukiwania kodów.
  677
  • Taniej o -21%
  Panel przeznaczony do systemu ośmiorodzinnego. Panel wykonany z aluminium montowany podtynkowo. Instalacja 2 przewodowa. Podświetlane szyldy. Prosta obsługa i montaż. Wymiary: 304 x 135 x 42mm
  259 329 zł
  Panel zewnętrzny PC-2000 CZARNY przeznaczony jest do systemów cyfrowych CC-2000. Solidna, podświetlana, wandaloodporna i wodoodporna klawiatura numeryczna
  690
  Domofon jednorodzinny z czytnikiem pastylek. Kaseta domofonowa z płaskimi, podświetlanymi przyciskami. Kolory do wyboru. EXIT BUTTON. Montaż podtynkowy.
  550
  Panel cyfrowy Cyfral PC-4000RV
  1 230

  Masz pytania? Szukasz odpowiedzi? Jesteś zainteresowany?

  Zadzwoń 34 341 16 30 lub napisz:

  weryfikator

  Kompleksowa pomoc ekspertów

  Krótki termin oczekiwania na realizację zlecenia

  Konkurencyjne ceny, promocje oraz rabaty

  IVEL ELECTRONICS Sp. z o.o. Sp. k.
  Iglasta 2/4/3, 42-216 Częstochowa
  NIP
  PL9492194545
  REGON
  243281960
  KRS
  0000465064
  BDO
  000003765

  Infolinia

  opineo

  leasing