Doradzamy pon - pt 8 00 do 17 00

Kontakt

menu

Panel Domofonu jednorodzinny z szyfratorem RADBIT BRA-1KW MOD

 • Producent: RADBIT
 • Kod producenta: BRA-1KW-MOD-SAT
 • Dostępność: Dostępny
  Wysyłka 24h
Cena: 529,00
Kolor podświetlenia:
Kolor obudowy:
Obsługa dwóch elektrozaczepów:

Negocjuj cenę

Reprezentujesz jednostkę budżetową? Sprawdź możliwość skorzystania z odroczonej płatności

Opis produktu :

Domofon jednorodzinny z zamkiem szyfrowym BRA-1KW.Klawiatura domofonu jednorodzinnego BRA1KW MOD pełni rolę szyfratora – umożliwia otwieranie drzwi za pomocą kodu. Do pamięci urządzenia można wprogramować 254 kody zwykłe i jeden kod administracyjny. Kod ten służy do programowania domofonu, zmiany haseł itp.

Główne cechy:

 • Funkcja zamka szyfrowego – 254 kody
 • Funkcja EXIT BUTTON
 • Możliwość sterowania bramą i furtką
 • Podświetlana, płaska klawiatura
 • Komunikaty na wyświetlaczu LCD ułatwiające obsługę osobom niesłyszącym
 • Spersonalizowany komunikat na wyświetlaczu
 • Płyta czołowa i przyciski wykonane z anodowanego aluminium
 • Energooszczędne podświetlenie (diody LED)
 • Dwa kolory anodowania, pięć kolorów podświetlenia
 • Odporność na deszcz i śnieg
 • Regulacja głośności kasety, regulacja głośności rozmowy w unifonie
 • Zabezpieczenie przed przeszukiwaniem kodów
 • Możliwość podłączenia więcej niż 1 unifonu (np. parter i piętro)
 • Podświetlony szyld na nazwisko

Kompatybilność:

Panel współpracuje z unifonami analogowymi 3+n. domofon jest kompatybilny z unifonami analogowymi działającymi w systemie (3+1) lub (4+1). Pod przycisk wywołania kasety można podłączyć – bez straty jakości – do 4 unifonów. Włącza się je równolegle, więc dzwonią równocześnie. Jest to niezwykle przydatne gdy dom jest rozległy.

Jakość:

Płyta czołowa kasety wykonana jest z aluminium o grubości 2 mm, poddanego procesowi anodowania (dwa kolory do wyboru). Całość jest umieszczona w obudowie z udaroodpornego tworzywa sztucznego. Podświetlenie jest zrealizowane za pomocą energooszczędnych diód LED i jest dostępne w pięciu kolorach. Płaska klawiatura nadaje całości elegancki wygląd.

Wyświetlacz:

Domofon jednorodzinny BRA1KW MOD posiada czytelny, dwuliniowy wyświetlacz. Na wyświetlaczu są wyświetlane komunikaty związane z obsługą i programowaniem domofonu. Na wyświetlacz wprogramowujemy również komunikat wybrany przez Klienta – 2 linie po 16 znaków.

Dzwonienie do mieszkania:

Aby zadzwonić do lokalu należy przycisnąć przycisk dzwonka znajdujący się obok szyldu z nazwiskiem lub numerem lokalu. Dzwonienie trwa tak długo, jak długo jest wciskany przycisk dzwonka.

Otwieranie drzwi:

Drzwi można otworzyć jednym z 254 kodów. Po wybraniu prawidłowego kodu elektrozaczep zostanie odblokowany na 5 sekund. Po wpisaniu trzeciego błędnego kodu domofon blokuje się na czas około 35 sekund (sygnalizowane dodatkowo długim, jednotonowym dźwiękiem), co stanowi zabezpieczenie przed przeszukiwaniem kodów.

Domofon posiada specjalne złącze EXIT BUTTON, do którego można podłączyć wewnętrzny przycisk zwierny do otwierania elektrozaczepu przy wychodzeniu z posesji. Jest to zwykły przycisk dzwonkowy, który instaluje się w niewielkiej odległości od furtki wyjściowej. Jego wciśnięcie zwalnia elektrozaczep na czas około 5 sekund, co umożliwia swobodne wyjście z terenu posesji – nie ma już konieczności otwierania furtki wychodzącym domownikom lub gościom z przycisku unifonu.

Obsługa dwóch wejść:

Domofon jednorodzinny BRA1KWDP ma dodatkowy przekaźnik, izolowany od reszty elektroniki, dzięki czemu można sterować dwoma elektrozaczepami (furtka i brama) lub elektrozaczepem i dowolnym innym urządzeniem.  Po wpisaniu kodu do otwierania elektrozaczepu, na wyświetlaczu wyświetli się pytanie, który elektrozaczep otworzyć: zamek 1 czy zamek 2. Wciskając 1 otworzymy elektrozaczep nr 1, wciskając 2 otworzymy elektrozaczep nr 2. Uprawnienia do otwierania elektrozaczepów nadawane są przez administratora w czasie programowania kasety. Administrator w zależności od potrzeb może nadać poszczególnym użytkownikom uprawnienia do otwierania tylko elektrozaczepu nr 1, tylko elektrozaczepu nr 2, lub do obu elektrozaczepów.

Ułatwienia obsługi:

Domofon jest przystosowany do obsługi przez osoby niedowidzące – podświetlenie domofonu ułatwia jego obsługę nawet w nocy, przyciski są doskonale wyczuwalne pod palcami. Klawiatura NIE jest klawiaturą optyczną, dzięki czemu unika się przypadkowego wciśnięcia przycisku, a kształty cyfr są delikatnie wyczuwalne pod palcami. Wciśnięcie każdego przycisku jest dodatkowo sygnalizowanie dźwiękiem. Specjalne diody LED umieszczone nad klawiaturą informują o stanie domofonu osoby niesłyszące – otwarcie elektrozaczepu jest sygnalizowane zapaleniem się zielonej diody LED.

Elementy regulacyjne:

 • regulacja czułości mikrofonu kasety
 • regulacja kontrastu wyświetlacza LCD
 • regulacja wzmocnienia wzmacniacza kasety
 • regulacja głośności dźwięków potwierdzeń

Montaż:

Montaż jest prosty – wszystkie elementy domofonu łączy się za pomocą wtyczek i złącz śrubowych. Kaseta jest przystosowana do montażu podtynkowego. Można ją zamontować natynkowo w kieszeni natynkowej (daszku natynkowym), dostępnym w dziale „Akcesoria”.

Możliwości rozbudowy systemu domofonowego:

domofon jednorodzinny BRA1KW współpracuje z komutatorem, co pozwala na obsługę więcej niż jednej kasety z tego samego unifonu (np. dwie furtki z różnych stron posesji)

Specyfikacja techniczna:

Waga 0.9 kg
Kolor obudowy Czarny, Satyna – srebrny
Montaż podtynkowy
Kontrola dostępu szyfrator
Obsługa dwóch elektrozaczepów Nie
Ilość lokali 1
Wyświetlacz LCD Tak
Funkcja interkomu Nie
Funkcja EXIT BUTTON Tak
Wymiary otworu pod kasetę      wys. 200mm x szer. 95mm x głęb. 38mm
Wymiary zewnętrzne ramki maskującej    wys. 235mm x szer. 126mm
Wymiary wewnętrzne ramki maskującej     wys. 201,9mm x szer.96,9mm
Domofon - komponenty Jednostka zewnętrzna
Obudowa Tworzywo udaroodporne
Regulacja jasności świecenia    Nie
Zakres temperatur     od -30°C do +50°C

Produkty z tej samej kategorii

cyfrowy panel domofonowy z szyfratorem podtynkowy RADBIT MultiEX
Cyfrowy domofon wielorodzinny do montażu podtynkowego. Posiada podświetlaną klawiaturę oraz funkcję otwierania kodem. Blokada przeszukiwania kodów.
587,00
Taniej o -10%
Stacja bramowa ośmioabonentowa z czytnikiem RFID Commax DR-8UM/RFID
Montaż podtynkowy lub natynkowy - w osłonie OS-7N, wbudowany czytnik kart/breloków - 8 breloków w zestawie + karta Master, metalowy panel, tabliczki imienne, zasilanie 12V DC
551,00 613,00 zł
Domofon jednorodzinny na kartę RADBIT BRA-1UQW MOD
Domofon jednorodzinny na kartę. Podświetlone okienko adresowe. Kaseta domofonowa z płaskimi, podświetlanymi przyciskami. Kolory do wyboru. EXIT BUTTON. Własny komunikat. Montaż podtynkowy.
529,31
Szyfrator RADBIT KdW Mini
Kontrola dostępu – szyfrator KdW Mini jest dodatkowym urządzeniem, którego można używać jako niezależną kontrolę dostępu przy wejściu na teren posesji, do magazynów itp.
337,00
Domofon jednorodzinny z szyfratorem RADBIT NOV BZ-1P GD36
Domofon jednorodzinny z szyfratorem NOV BZ-1P GD36 pozwala na otwieranie furtki bez użycia klucza, za pomocą kodów dostępu. Umożliwia też sterowanie bramą za pomocą kodów.
596,00
Taniej o -32%
Panel domofonowy WL-02NE-8
Panel przeznaczony do systemu ośmiorodzinnego. Panel wykonany z aluminium montowany podtynkowo. Instalacja 2 przewodowa. Podświetlane szyldy. Prosta obsługa i montaż. Wymiary: 304 x 135 x 42mm
189,00 276,75 zł
ZU Kontrola dostępu Kaseta z czytnikiem kart RFID
Sterownik kontroli dostępu Radbit ZU z czytnikiem KART ZBLIŻENIOWYCH do otwierania elektrozaczepu, do montażu podtynkowego, solidne wykonanie. Zamek elektroniczny mieści w pamięci 102 szt. kart.
487,00
Panel Domofonu jednorodzinny z szyfratorem RADBIT BRA-1K-MOD
Domofon jednorodzinny z szyfratorem, 254 kody – otwieranie furtki bez użycia klucza. Podświetlona klawiatura i szyld na nazwisko – 5 kolorów podświetlenia do wyboru. Funkcja EXIT BUTTON. Trwały i bezawaryjny. Produkcja polska.
489,00
Domofon dwurodzinny z szyfratorem RADBIT NOV BZ-2P GD36
Domofon dwurodzinny z zamkiem szyfrowym NOV BZ-2P GD36 – otwieranie kodem, obsługa furtki i bramy. Regulacja jasności oświetlenia z Montażem natynkowym. Wysokiej jakości anodowane aluminium, kolory do wyboru, EXIT BUTTON, Wandaloodporny.
616,00
Panel domofonowy WL-03NL
Panel cyfrowy przeznaczony do systemu wielorodzinnego. Panel wykonany z aluminium montowany podtynkowo. Prosta obsługa i montaż. Wymiary: 304 x 135 x 42mm
343,17
Panel Domofonu cyfrowego wielorodzinngo czytnik kod RADBIT KEC-4 MOD DALLAS
Domofon cyfrowy wielorodzinny z szyfratorem i czytnikiem kluczy elektronicznych, bezawaryjny. Panel z anodowanego aluminium, wyświetlacz LCD, własny komunikat, podświetlana, płaska klawiatura, 255 lokali. EXIT BUTTON. Instalacja 3-żyłowa.
568,91
Taniej o -34%
Panel domofonowy WL-02NE-4
Panel przeznaczony do systemu czterorodzinnego. Panel wykonany z aluminium montowany podtynkowo. Instalacja 2 przewodowa. Podświetlane szyldy. Prosta obsługa i montaż. Wymiary: 220 x 135 x 42mm
159,00 239,85 zł

Masz pytania? Szukasz odpowiedzi? Jesteś zainteresowany?

Zadzwoń (34) 34 11 630 lub napisz:

Imię i nazwisko:
E-mail:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator

Kompleksowa pomoc ekspertów

Krótki termin oczekiwania na realizację zlecenia

Konkurencyjne ceny, promocje oraz rabaty

IVEL ELECTRONICS Sp. z o.o. Sp. k.
Iglasta 2/4/3, 42-216 Częstochowa
NIP
PL9492194545
REGON
243281960
KRS
0000465064
BDO
000003765

Infolinia