Pigtail MMCX-K RPSMA-K 20CM

Pigtail MMCX-K RPSMA-K 20CM
Pigtail MMCX-K RPSMA-K 20CM
Pigtail MMCX-K RPSMA-K 20CM
  • Producent

    Extralink
  • Kod produktu

    PIGTAIL MMCX-K RPSMA-K 20CM


    Cena (z VAT):

    Produkt archiwalny

    Reprezentujesz jednostkę budżetową?
    Sprawdź możliwość skorzystania z odroczonej płatności.

    Opis produktu


    Pigtail MMCX-K RPSMA-K 20 cm


    PIG-MMCX-K/RPSMA-K 200 to kabel krosowy (pigtail) MMCX kątowy 90°/RP-SMA męski kątowy 90° przeznaczony do podłączenia anteny do modułu radiowego. Typ kabla: RG178. Długość: 200 mm.



    Specyfikacja techniczna:


    Długość Do 20cm
    Typ końcówek pigtail RF MMCX/RPSMA

    Produkty z tej samej kategorii

    Pigtail jednomodowy wtyk LC PIG-LC

    w magazynie Wysyłka 24/48h

    Pigtail jednomodowy wtyk LC PIG-LC

    • Typ włókna światłowodowego 9  / 125 µm : G-652.D

    7 zł

    szt

    Dodaj do obserwowanych

    Patchcord wielomodowy PC-ST/ST-MM 1m

    Czasowo niedostępny

    Patchcord wielomodowy PC-ST/ST-MM 1m

    • Typ włókna światłowodowego 50  / 125 µm Włókna wielomodowe

    9 zł

    szt

    Brak produktu

    Dodaj do obserwowanych

    Patchcord wielomodowy PC-2FC/2SC 1m

    w magazynie Wysyłka 24/48h

    Patchcord wielomodowy PC-2FC/2SC 1m

    • Typ złącza: SC/UPC <-> FC/UPC, Duplex 
    • Typ włókna światłowodowego: 9 / 125 µm 
    • Długość: 1 m 

    25 zł

    szt

    Dodaj do obserwowanych

    Patchcord wielomodowy PC-2SC/2SC-MM 1m

    w magazynie Wysyłka 24/48h

    Patchcord wielomodowy PC-2SC/2SC-MM 1m

    • Typ złącza: SC/UPC <-> SC/UPC, Duplex 
    • Typ włókna światłowodowego: 50 / 125 µm
    • Włókna wielomodowe 
    • Długość: 1 m 

    21 zł

    szt

    Dodaj do obserwowanych

    Kabel TOSLINK-2M 2m

    w magazynie Wysyłka 24/48h

    Kabel TOSLINK-2M 2m

    • Bardzo elastyczny
    • Bardzo prosty i szybki montaż

    44 zł

    szt

    Dodaj do obserwowanych

    Kabel TOSLINK-1M 1m

    w magazynie Wysyłka 24/48h

    Kabel TOSLINK-1M 1m

    • Bardzo elastyczny
    • Bardzo prosty i szybki montaż

    31 zł

    szt

    Dodaj do obserwowanych

    Pigtail LC PIG-LC*P10 jednomodowy - wtyk

    w magazynie Wysyłka 24/48h

    Pigtail LC PIG-LC*P10 jednomodowy - wtyk

    • 10 szt. Podana cena za opakowanie

    45 zł

    szt

    Dodaj do obserwowanych

    Kabel światłowodowy ULT-8MM-UNI

    Czasowo niedostępny

    Kabel światłowodowy ULT-8MM-UNI

    • powłoka anty-gryzoniowa
    • powłoka LSZH (lub LSOH) - bezhalogenowy, uniepalniony i bezdymny
    • tuba centralna wypełniona żelem
    • szklane włókna wzmacniające kabel

    4,82 zł

    szt

    Brak produktu

    Dodaj do obserwowanych

    Kabel TOSLINK-3M 3m

    w magazynie Wysyłka 24/48h

    Kabel TOSLINK-3M 3m

    • Bardzo elastyczny
    • Bardzo prosty i szybki montaż

    56 zł

    szt

    Dodaj do obserwowanych

    Patchpanel jednomodowy PC-2SC/2SC-1 1m

    w magazynie Wysyłka 24/48h

    Patchpanel jednomodowy PC-2SC/2SC-1 1m

    • Wykonane zgodnie z wymaganiami: G.652 D
    • powłoka PVC

    21 zł

    szt

    Dodaj do obserwowanych

    Szybka wycena on-line

    Skorzystaj z Naszych kalklulatorów do wyceny. Uzupełnij formularz - Nasi konsultanci przygotują dedykowaną ofertę


    Nasze rekomendacje