Extralink | Zaślepka | do przełącznic światłowodowych, Czarna, SC Duplex

Extralink | Zaślepka | do przełącznic światłowodowych, Czarna, SC Duplex
Extralink | Zaślepka | do przełącznic światłowodowych, Czarna, SC Duplex
Extralink | Zaślepka | do przełącznic światłowodowych, Czarna, SC Duplex
  • Producent

    Extralink
  • Kod produktu

    EX.3760


    Cena (z VAT):

    Produkt archiwalny

    Reprezentujesz jednostkę budżetową?
    Sprawdź możliwość skorzystania z odroczonej płatności.

    Opis produktu


    Zaślepka SC duplex


    Zaślepka przeznaczona jest do przełącznic światłowodowych. Jej zadaniem jest ochrona sprzętu znajdującego się wewnątrz przełącznic przed przenikaniem kurzu z zewnątrz.


    Produkt wymiarowo odpowiada złączu SC duplex lub LC quad.



    Specyfikacja techniczna:


    Typ adaptera Duplex
    Typ złącza SC/UPC
    Typ złącza SC/APC

    Produkty z tej samej kategorii

    Adapter jednomodowy AD-ST/ST

    w magazynie Wysyłka 24/48h

    Adapter jednomodowy AD-ST/ST

    • Typ złącza ST simplex

    3 zł

    szt

    Dodaj do obserwowanych

    Włókno rozbiegowe jednomodowe OTDR-SC/PC/APC-150M SC-PC <-> SC-APC 150m

    Czasowo niedostępny

    Włókno rozbiegowe jednomodowe OTDR-SC/PC/APC-150M SC-PC <-> SC-APC 150m

    • Typ złącza: SC-PC <-> SC-APC 
    • Długość: 150 m 
    • Długość przyłączy: 2 x 1.5 m 
    • Zastosowanie: Wykonywanie pomiarów refleksometrycznych 

    565 zł

    szt

    Brak produktu

    Dodaj do obserwowanych

    Adapter wielomodowy AD-LC/LC-MM-OM3

    w magazynie Wysyłka 24/48h

    Adapter wielomodowy AD-LC/LC-MM-OM3

    • Adaptery typowo wykorzystuje się w przełącznicach łącząc patchcord z pigtailem dospawanym do kabla dystrybucyjnego

    5 zł

    szt

    Dodaj do obserwowanych

    Adapter jednomodowy AD-2SC-APC/2SC-APC

    w magazynie Wysyłka 24/48h

    Adapter jednomodowy AD-2SC-APC/2SC-APC

    • Otwory montażowe umożliwiają łatwe umieszczenie adaptera w patch-panelu

    3 zł

    szt

    Dodaj do obserwowanych

    Adapter wielomodowy AD-SC/SC-MM-OM3

    w magazynie Wysyłka 24/48h

    Adapter wielomodowy AD-SC/SC-MM-OM3

    • Przeznaczenie Włókna wielomodowe OM3

    3 zł

    szt

    Dodaj do obserwowanych

    Adapter jednomodowy AD-FC/FC

    w magazynie Wysyłka 24/48h

    Adapter jednomodowy AD-FC/FC

    • Typ złącza FC - simplex

    6 zł

    szt

    Dodaj do obserwowanych

    Adapter jednomodowy AD-2LC/2LC FERRULA CERAMICZNA

    w magazynie Wysyłka 24/48h

    Adapter jednomodowy AD-2LC/2LC FERRULA CERAMICZNA

    • Typ złącza LC duplex

    5 zł

    szt

    Dodaj do obserwowanych

    Adapter wielomodowy AD-2LC/2LC-MM-OM3

    w magazynie Wysyłka 24/48h

    Adapter wielomodowy AD-2LC/2LC-MM-OM3

    5 zł

    szt

    Dodaj do obserwowanych

    Adapter jednomodowy AD-2SC/2SC

    w magazynie Wysyłka 24/48h

    Adapter jednomodowy AD-2SC/2SC

    • Otwory montażowe umożliwiają łatwe umieszczenie adaptera w patch-panelu

    4 zł

    szt

    Dodaj do obserwowanych

    Adapter jednomodowy AD-SC-APC/SC-APC

    w magazynie Wysyłka 24/48h

    Adapter jednomodowy AD-SC-APC/SC-APC

    • Adapter AD-SC-APC/SC-APC jednomodowy łączący dwa złącza typu SC-APC

    2 zł

    szt

    Dodaj do obserwowanych

    Szybka wycena on-line

    Skorzystaj z Naszych kalklulatorów do wyceny. Uzupełnij formularz - Nasi konsultanci przygotują dedykowaną ofertę


    Nasze rekomendacje