Extralink SC/APC | Adapter | Jednomodowy, Duplex

Extralink SC/APC | Adapter | Jednomodowy, Duplex
Extralink SC/APC | Adapter | Jednomodowy, Duplex
Extralink SC/APC | Adapter | Jednomodowy, Duplex
Extralink SC/APC | Adapter | Jednomodowy, Duplex
  • Producent

    Extralink
  • Kod produktu

    EX.2084


    Cena (z VAT):

    Produkt archiwalny

    Reprezentujesz jednostkę budżetową?
    Sprawdź możliwość skorzystania z odroczonej płatności.

    Opis produktu


    Extralink ADAPTER SC/APC SM DUPLEX Zielony


    Extralink ADAPTER SC/APC SM DUPLEX Zielony to adapter światłowodowy o dwóch złączach SC/APC, przeznaczony do połączeń patchcordów oraz jako element przełącznic światłowodowych. Ma precyzyjne wykonanie i wysoką jakość. Może być stosowany w różnych sieciach światłowodowych, takich jak sieci teletechniczne, CATV, LAN, WAN, MAN, oraz w urządzeniach pomiarowych. Posiada strukturę jednomodowego światłowodu pojedynczego. Obudowa jest wykonana z kopolimeru akrylonitrylo-butadieno-styrenowego (ABS), a złącza są z ceramiki.



    Zastosowanie:


    • Sieci teletechniczne
    • Sieci CATV
    • Sieci LAN, WAN, MAN
    • Urządzenia pomiarowe
    • Zastosowanie w sieciach FTTx i xPON

    Specyfikacja techniczna:


    Typ adaptera Duplex
    Connector type SC/APC
    Dupleks Tak
    Kolor produktu Zielony
    Liczba złączy 2
    Materiał obudowy Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS)
    Materiał pokrycia styków Niepowlekane
    Rodzaj włókna SM (Single-Mode)
    Struktura światłowódu jednomodowego Pojedynczy
    Tworzywo okucia Ceramika
    Typ złącza SC/APC

    Produkty z tej samej kategorii

    Osłona do adaptera światłowodowego SC-APC PPZA-SCA-SX-SM

    Czasowo niedostępny

    Osłona do adaptera światłowodowego SC-APC PPZA-SCA-SX-SM

    • Zastosotwanie Adapter światłowodowy Simplex - SC-APC

    3 zł

    szt

    Brak produktu

    Dodaj do obserwowanych

    Adapter jednomodowy AD-SC-APC/SC-APC

    w magazynie Wysyłka 24/48h

    Adapter jednomodowy AD-SC-APC/SC-APC

    • Adapter AD-SC-APC/SC-APC jednomodowy łączący dwa złącza typu SC-APC

    2 zł

    szt

    Dodaj do obserwowanych

    Adapter wielomodowy AD-2LC/2LC-MM-OM3

    w magazynie Wysyłka 24/48h

    Adapter wielomodowy AD-2LC/2LC-MM-OM3

    5 zł

    szt

    Dodaj do obserwowanych

    Adapter jednomodowy AD-2SC-APC/2SC-APC

    w magazynie Wysyłka 24/48h

    Adapter jednomodowy AD-2SC-APC/2SC-APC

    • Otwory montażowe umożliwiają łatwe umieszczenie adaptera w patch-panelu

    3 zł

    szt

    Dodaj do obserwowanych

    Włókno rozbiegowe jednomodowe OTDR-SC/PC/APC-150M SC-PC <-> SC-APC 150m

    Czasowo niedostępny

    Włókno rozbiegowe jednomodowe OTDR-SC/PC/APC-150M SC-PC <-> SC-APC 150m

    • Typ złącza: SC-PC <-> SC-APC 
    • Długość: 150 m 
    • Długość przyłączy: 2 x 1.5 m 
    • Zastosowanie: Wykonywanie pomiarów refleksometrycznych 

    565 zł

    szt

    Brak produktu

    Dodaj do obserwowanych

    Adapter jednomodowy AD-2LC/2LC FERRULA CERAMICZNA

    w magazynie Wysyłka 24/48h

    Adapter jednomodowy AD-2LC/2LC FERRULA CERAMICZNA

    • Typ złącza LC duplex

    5 zł

    szt

    Dodaj do obserwowanych

    Adapter jednomodowy AD-SC/SC

    w magazynie Wysyłka 24/48h

    Adapter jednomodowy AD-SC/SC

    • Otwory montażowe umożliwiają łatwe umieszczenie adaptera w patch-panelu

    2 zł

    szt

    Dodaj do obserwowanych

    Adapter jednomodowy AD-2SC/2SC

    w magazynie Wysyłka 24/48h

    Adapter jednomodowy AD-2SC/2SC

    • Otwory montażowe umożliwiają łatwe umieszczenie adaptera w patch-panelu

    4 zł

    szt

    Dodaj do obserwowanych

    Adapter jednomodowy AD-2LC-APC/2LC-APC FERRULA CERAMICZNA

    w magazynie Wysyłka 24/48h

    Adapter jednomodowy AD-2LC-APC/2LC-APC FERRULA CERAMICZNA

    • Adaptery typowo wykorzystuje się w przełącznicach łącząc patchcord z pigtailem dospawanym do kabla dystrybucyjnego

    5 zł

    szt

    Dodaj do obserwowanych

    Adapter wielomodowy AD-SC/SC-MM

    w magazynie Wysyłka 24/48h

    Adapter wielomodowy AD-SC/SC-MM

    • Konstrukcja wielomodowa dla włókien 50/125 µm / 62.5/125 µm

    2 zł

    szt

    Dodaj do obserwowanych

    Szybka wycena on-line

    Skorzystaj z Naszych kalklulatorów do wyceny. Uzupełnij formularz - Nasi konsultanci przygotują dedykowaną ofertę


    Nasze rekomendacje