Doradzamy pon - pt 8 00 do 17 00

Kontakt

menu

Patchcord jednomodowy PC-2FC/2LC 1m

  • Kod produktu: PC-2FC/2LC
  • Dostępność: w magazynie Wysyłka 24/48h
Cena (z VAT): 23

    In Stock

    Reprezentujesz jednostkę budżetową? Sprawdź możliwość skorzystania z odroczonej płatności.

    raty


    Opis produktu:

    Główne cechy:


    • Typ złącza: LC/UPC <-> FC/UPC, Duplex 
    • Typ włókna światłowodowego: 9 / 125 µm 
    • Długość: 1 m 

    Patchcord jednomodowy duplex z powłoką LSZH Patchcordy wykorzystuje się do przesyłania sygnałów optycznych między urządzeniami aktywnymi, przełącznicami, itp.



    Specyfikacja techniczna: 


    Typ złącza: LC/UPC <-> FC/UPC, Duplex
    Typ włókna światłowodowego: 9 / 125 µm
    Tłumienność całkowita: ≤ 0.20 dB
    Wybrane cechy:
    • Wykonane zgodnie z wymaganiami: G.652 D
    • Powłoka LSZH (ang. Low Smoke Zero Halogen) - nieznaczna ilość toksycznych gazów wydzielanych podczas spalania
    • Średnica kabla : 2.0 mm
    Długość: 1 m

    Produkty z tej samej kategorii

    • Bardzo elastyczny
    • Bardzo prosty i szybki montaż
    28
    • Typ złącza: LC/UPC <-> LC/UPC, Duplex
    • Typ włókna światłowodowego: 50 / 125 µm - Włókna wielomodowe
    • Długość: 1 m
    22
    50
    • MMCX-N jest kablem żeńskim, 
    • Służy do dodawania anten zewnętrznych
    • Wykonany jest z aluminium
    • Długość wynosi 1m.
    25,99
    • Pigtaile wystarczy zespawać z włóknami kabla dystrybucyjnego, dzięki czemu unika się procesu zarabiania złączy.
    5
    • Kaseta do czyszczenia czoła złącza optycznego
    • Wydajność: 400 czyszczeń 
    196
    • Typ włókna światłowodowego 9  / 125 µm : G-652.D
    6
    • Bardzo elastyczny
    • Bardzo prosty i szybki montaż
    50
    • Pigtaile wystarczy zespawać z włóknami kabla dystrybucyjnego, dzięki czemu unika się procesu zarabiania złączy.
    6
    • Bardzo elastyczny
    • Bardzo prosty i szybki montaż
    55
    •  Pigtaile wystarczy zespawać z włóknami kabla dystrybucyjnego, dzięki czemu unika się procesu zarabiania złączy
    5

    Masz pytania? Szukasz odpowiedzi? Jesteś zainteresowany?

    Zadzwoń 34 341 16 30 lub napisz:

    weryfikator

    Kompleksowa pomoc ekspertów

    Sprawna realizacja zamówień

    Konkurencyjne ceny, promocje oraz rabaty

    IVEL ELECTRONICS Sp. z o.o. Sp. k.
    Ks. Brzóski 5, 42-202 Częstochowa
    NIP
    PL9492194545
    REGON
    243281960
    KRS
    0000465064
    BDO
    000003765