Doradzamy pon - pt 8 00 do 17 00

Kontakt

menu

Patchcord jednomodowy PC-2SC/2ST 1m

  • Kod produktu: PC-2SC/2ST
  • Dostępność: w magazynie Wysyłka 24/48h
  • Gwarancja: 24 miesiące
Cena (z VAT): 23

    In Stock

    Reprezentujesz jednostkę budżetową? Sprawdź możliwość skorzystania z odroczonej płatności.

    raty


    Opis produktu:

    Główne cechy:


    • Typ złącza: SC/UPC <-> ST/UPC, Duplex 
    • Typ włókna światłowodowego: 9 / 125 µm 
    • Długość: 1 m 

    Patchcord jednomodowy duplex z powłoką LSZH Patchcordy wykorzystuje się do przesyłania sygnałów optycznych między urządzeniami aktywnymi, przełącznicami, itp.



    Specyfikacja techniczna: 


    Typ złącza: SC/UPC <-> ST/UPC, Duplex
    Typ włókna światłowodowego: 9 / 125 µm
    Tłumienność całkowita: ≤ 0.20 dB
    Wybrane cechy:
    • Wykonane zgodnie z wymaganiami: G.652 D
    • Powłoka LSZH (ang. Low Smoke Zero Halogen) - nieznaczna ilość toksycznych gazów wydzielanych podczas spalania
    • Średnica kabla : 2.0 mm
    Długość: 1 m

    Produkty z tej samej kategorii

    •  Pigtaile wystarczy zespawać z włóknami kabla dystrybucyjnego, dzięki czemu unika się procesu zarabiania złączy.
    5
    • Typ włókna światłowodowego 50  / 125 µm Włókna wielomodowe
    9
    Brak produktu
    • Narzędzie do czyszczenia złącz
    • Skutecznie czyści czoła feruli
    • Posiada antystatyczne właściwości
    • Wydajne aż 800 cykli czyszczenia
    189
    Brak produktu
    • 10 szt. Podana cena za opakowanie
    38
    76
    • Typ złącza: SC/UPC <-> ST/UPC, Duplex 
    • Typ włókna światłowodowego: 50 / 125 µm
    • Włókna wielomodowe
    • Długość: 1 m
    22
    • Przewód: UTP kat. 6 
    • RJ-45 - Wtyk / RJ-45 - Wtyk 
    • Kolor: Czarny
    • Ultra cienki o grubości 1.8 mm 
    • Długość 5 metrów
    16
    • Typ złącza: SC-PC <-> SC-APC 
    • Długość: 150 m 
    • Długość przyłączy: 2 x 1.5 m 
    • Zastosowanie: Wykonywanie pomiarów refleksometrycznych 
    536
    Brak produktu
    • Bardzo elastyczny
    • Bardzo prosty i szybki montaż
    40
    50
    • Typ złącza: LC/UPC <-> FC/UPC, Duplex 
    • Typ włókna światłowodowego: 9 / 125 µm 
    • Długość: 1 m 
    23
    • Przewód: SSTP kat. 7 
    • RJ-45 - Wtyk / RJ-45 - Wtyk 
    • Kolor: Czarny 
    • Ultra cienki patchcord o grubość 2.3 mm 
    • Długość 5 metrów
    37

    Masz pytania? Szukasz odpowiedzi? Jesteś zainteresowany?

    Zadzwoń 34 341 16 30 lub napisz:

    weryfikator

    Kompleksowa pomoc ekspertów

    Sprawna realizacja zamówień

    Konkurencyjne ceny, promocje oraz rabaty

    IVEL ELECTRONICS Sp. z o.o. Sp. k.
    Ks. Brzóski 5, 42-202 Częstochowa
    NIP
    PL9492194545
    REGON
    243281960
    KRS
    0000465064
    BDO
    000003765