Nie masz pewności, czy wybrane przez Ciebie urządzenia są odpowiednie? Kliknij tutaj i wypełnij formularz, a nasz doradca przygotuje ofertę dopasowaną do Twoich wymagań.

Patchcord RJ45/FTP6/10-GY 10

23

Patchcord RJ45/FTP6/10-GY 10
Patchcord RJ45/FTP6/10-GY 10
  • Kod produktu

    RJ45/FTP6/10-GY


Zapytaj o ten produkt pokaż formularz

  • Dostępność: w magazynie Wysyłka 24/48h

Cena (z VAT):

23 zł

Dodaj do obserwowanych

Reprezentujesz jednostkę budżetową?
Sprawdź możliwość skorzystania z odroczonej płatności.

CA Raty

Opis produktu

Patchcord RJ45/FTP6/10-GY 10

Specyfikacja techniczna: 



Przewód: FTP kat. 6 : RJ-45 Wtyk prosty / RJ-45 Wtyk prosty
Kolor: Szary
Długość kabla: 10 m
Wybrane cechy:
  • Bardzo prosty i szybki montaż
  • Odporność na korozję
  • Kabel ekranowany
Waga: 0.235 kg

Produkty z tej samej kategorii

Przewód DP-W/DP-W-5.0M 5m

w magazynie Wysyłka 24/48h

Przewód DP-W/DP-W-5.0M 5m

60 zł

szt

Dodaj do obserwowanych

Kabel koncentryczny NS100 100mb

w magazynie Wysyłka 24h

Kabel koncentryczny NS100 100mb

Żyła wewnętrzna: 1.00 ± 0.02mm, drut Cu
Impendacja: 75 ± 3 Ohm
Przewód ekranowany
Skuteczność ekranowania: ≥ 80 dB
Zastosowanie: Kabel antenowy

129 zł

szt

Dodaj do obserwowanych

Patchcord wielomodowy PC-2SC/2ST-MM-2 2m

w magazynie Wysyłka 24/48h

Patchcord wielomodowy PC-2SC/2ST-MM-2 2m

  • Powłoka LSZH (ang. Low Smoke Zero Halogen) - nieznaczna ilość toksycznych gazów wydzielanych podczas spalania

26 zł

szt

Dodaj do obserwowanych

Patchcord jednomodowy PC-SC-APC/SC-APC-1 1m

w magazynie Wysyłka 24/48h

Patchcord jednomodowy PC-SC-APC/SC-APC-1 1m

  • Wykonane zgodnie z wymaganiami: G.657 A
  • powłoka PVC

15 zł

szt

Dodaj do obserwowanych

Patchcord RJ45/6/15-GREY 15

w magazynie Wysyłka 24/48h

Patchcord RJ45/6/15-GREY 15

25 zł

szt

Dodaj do obserwowanych

Patchcord  RJ45/3.0-RED 3.0

w magazynie Wysyłka 24/48h

Patchcord RJ45/3.0-RED 3.0

10 zł

szt

Dodaj do obserwowanych

Kabel do monitoringu zewnętrzny CCTV K60+2x1 żelowany 100 mb

Czasowo niedostępny

Kabel do monitoringu zewnętrzny CCTV K60+2x1 żelowany 100 mb

Żyła wewnętrzna: 0.59 ± 0.02mm, drut Cu
Żyła wewn. ( Zasilanie ): 2x 1 mm, Cu
Przewód ekranowany, odporny na UV
Skuteczność ekranowania: ≥ 75 dB
Zastosowanie: Kabel telewizji przemysłowej

350 zł

szt

Brak produktu

Dodaj do obserwowanych

Przewód USB-W-C/USB-W-1M/NYL-B 1.0m

w magazynie Wysyłka 24/48h

Przewód USB-W-C/USB-W-1M/NYL-B 1.0m

  • Przewód: Wtyk USB-C / Wtyk USB-A 
  • Długość przewodu: 1.0 m 
  • Standard USB: 2.0 

10 zł

szt

Dodaj do obserwowanych

Przewód EURO/EURO-21PIN-3.0M 3m

w magazynie Wysyłka 24/48h

Przewód EURO/EURO-21PIN-3.0M 3m

20 zł

szt

Dodaj do obserwowanych

Patchcord  RJ45/10-KK/B 10

w magazynie Wysyłka 24/48h

Patchcord RJ45/10-KK/B 10

25 zł

szt

Dodaj do obserwowanych

Szybka wycena on-line

Skorzystaj z Naszych kalklulatorów do wyceny. Uzupełnij formularz - Nasi konsultanci przygotują dedykowaną ofertę


Nasze rekomendacje