Doradzamy pon - pt 8 00 do 17 00

Kontakt

menu

Patchcord jednomodowy PC-SC-APC/SC-APC-50 50m

  • Kod produktu: PC-SC-APC/SC-APC-50
  • Dostępność: Chwilowy brak towaru

Cena (z VAT): 52,99

    Reprezentujesz jednostkę budżetową? Sprawdź możliwość skorzystania z odroczonej płatności.

    raty


    Opis produktu :

    Patchcord jednomodowy simplex z powłoką PVC. Patchcordy wykorzystuje się do przesyłania sygnałów optycznych między urządzeniami aktywnymi, przełącznicami, itp.

    Specyfikacja techniczna:

    Typ złącza: SC-APC <-> SC-APC
    Typ włókna światłowodowego: 9  / 125 µm
    Tłumienność całkowita: ≤ 0.3 dB
    Wybrane cechy:
    • Wykonane zgodnie z wymaganiami: G.657 A
    • powłoka PVC
    Długość: 50 m

    Produkty z tej samej kategorii

    22,12
    27,26
    36,91
    0,62
    38,12
    13,03
    26,57

    Masz pytania? Szukasz odpowiedzi? Jesteś zainteresowany?

    Zadzwoń 34 341 16 30 lub napisz:

    weryfikator

    Kompleksowa pomoc ekspertów

    Krótki termin oczekiwania na realizację zlecenia

    Konkurencyjne ceny, promocje oraz rabaty

    IVEL ELECTRONICS Sp. z o.o. Sp. k.
    Ks. Brzóski 5, 42-202 Częstochowa
    NIP
    PL9492194545
    REGON
    243281960
    KRS
    0000465064
    BDO
    000003765

    Infolinia

    opineo

    leasing