Nie masz pewności, czy wybrane przez Ciebie urządzenia są odpowiednie? Kliknij tutaj i wypełnij formularz, a nasz doradca przygotuje ofertę dopasowaną do Twoich wymagań.

Patchcord jednomodowy PC-2FC/2FC 1m

27

Powiadom o dostępności pokaż formularz

Patchcord jednomodowy PC-2FC/2FC 1m
Patchcord jednomodowy PC-2FC/2FC 1m
Patchcord jednomodowy PC-2FC/2FC 1m
  • Kod produktu

    PC-2FC/2FC


Zapytaj o ten produkt pokaż formularz

  • Dostępność: Czasowo niedostępny

Cena (z VAT):

27 zł

Dodaj do obserwowanych

Reprezentujesz jednostkę budżetową?
Sprawdź możliwość skorzystania z odroczonej płatności.

CA Raty

Opis produktu

Patchcordy wykorzystuje się do przesyłania sygnałów optycznych między urządzeniami aktywnymi, przełącznicami, itp.

Specyfikacja techniczna:

Typ złącza: FC <-> FC
Typ włókna światłowodowego: 9  / 125 µm
Długość: 1 m

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord RJ45/6/1.0-G-THIN 1.0

w magazynie Wysyłka 24/48h

Patchcord RJ45/6/1.0-G-THIN 1.0

8 zł

szt

Dodaj do obserwowanych

Patchcord jednomodowy PC-SC-APC/SC-APC-10 10m

w magazynie Wysyłka 24/48h

Patchcord jednomodowy PC-SC-APC/SC-APC-10 10m

  • Wykonane zgodnie z wymaganiami: G.657 A
  • powłoka PVC - LSZH

19 zł

szt

Dodaj do obserwowanych

Patchcord RJ45/7/15-FL 15.0 M UNITEK

w magazynie Wysyłka 24/48h

Patchcord RJ45/7/15-FL 15.0 M UNITEK

  • Przewód: SSTP kat. 7 :
  • RJ-45 - Wtyk
  • Kolor: Czarny 
  • Pasmo 600 MHz
  • Ultra cienki grubość 2.3 mm 

60 zł

szt

Dodaj do obserwowanych

Kabel alarmowy/domofonowy YTDY 10x0,5 100mb

w magazynie Wysyłka 24h

Kabel alarmowy/domofonowy YTDY 10x0,5 100mb

Żyła wewnętrzna: 10x0.5mm Cu
Izolacja: polwinit
Powłoka: polwinit

199 zł

szt

Dodaj do obserwowanych

Patchcord RJ45/2.0-PK/W 2.0

w magazynie Wysyłka 24/48h

Patchcord RJ45/2.0-PK/W 2.0

10 zł

szt

Dodaj do obserwowanych

Przewód RJ9-W/RJ9-W/2.5M 2.5m

Czasowo niedostępny

Przewód RJ9-W/RJ9-W/2.5M 2.5m

3 zł

szt

Brak produktu

Dodaj do obserwowanych

Patchcord RJ45/6/3.0-GREY 3.0

w magazynie Wysyłka 24/48h

Patchcord RJ45/6/3.0-GREY 3.0

9 zł

szt

Dodaj do obserwowanych

Patchcord  RJ45/0.2-GREY 0.2

w magazynie Wysyłka 24/48h

Patchcord RJ45/0.2-GREY 0.2

4 zł

szt

Dodaj do obserwowanych

Przewód IEC-WG/1.5M/B

w magazynie Wysyłka 24/48h

Przewód IEC-WG/1.5M/B

8 zł

szt

Dodaj do obserwowanych

Przewód MC-DF4-DM4-12 12m DAHUA

Przewód MC-DF4-DM4-12 12m DAHUA

Przewód MC-DF4-DM4-12 12m DAHUA

227 zł

szt

Dodaj do obserwowanych

Szybka wycena on-line

Skorzystaj z Naszych kalklulatorów do wyceny. Uzupełnij formularz - Nasi konsultanci przygotują dedykowaną ofertę


Nasze rekomendacje