Doradzamy pon - pt 8 00 do 17 00

Kontakt

menu

Pigtail wielomodowy PC-LC/ST-MM 1m

  • Kod produktu: PC-LC/ST-MM

Cena (z VAT): 20,73

    Reprezentujesz jednostkę budżetową? Sprawdź możliwość skorzystania z odroczonej płatności.

    raty


    Opis produktu :

    Wielomodowy patchcord. Patchcordy wykorzystuje się do przesyłania sygnałów optycznych między urządzeniami aktywnymi, przełącznicami, itp.

    Specyfikacja techniczna:

    Typ złącza: LC <-> ST
    Typ włókna światłowodowego: 50  / 125 µm Włókna wielomodowe
    Długość: 1 m

    Produkty z tej samej kategorii

    • Patchcordy wykorzystuje się do przesyłania sygnałów optycznych między urządzeniami aktywnymi, przełącznicami, itp.
    23,53
    • Wykonane zgodnie z wymaganiami: G.657 A,
    • Płaszcz stalowy zabezpiecza przed uszkodzeniem poprzez rozciąganie,
    • Powłoka LSZH (ang. Low Smoke Zero Halogen) - nieznaczna ilość toksycznych gazów wydzielanych podczas spalania,
    • Odporny na promienie UV
    186,85
    Dostępność
    • powłoka anty-gryzoniowa
    • powłoka LSZH (lub LSOH) - bezhalogenowy, uniepalniony i bezdymny
    • tuba centralna wypełniona żelem
    • szklane włókna wzmacniające kabel
    3,12
    Dostępność
    • Powłoka LSZH (ang. Low Smoke Zero Halogen) - nieznaczna ilość toksycznych gazów wydzielanych podczas spalania
    21,16
    • Wykonane zgodnie z wymaganiami: G.652 D
    • powłoka PVC
    11,82
    • Przewód: SSTP kat. 7 
    • RJ-45 - Wtyk / RJ-45 - Wtyk 
    • Kolor: Czarny 
    • Ultra cienki patchcord o grubość 2.3 mm 
    • Długość 5 metrów
    40,37
    • 10 szt. Podana cena za opakowanie
    43,58
    • Bardzo elastyczny
    • Bardzo prosty i szybki montaż
    59,19
    • Wykonane zgodnie z wymaganiami: G.657 A
    • powłoka PVC
    16,01
    • Wykonane zgodnie z wymaganiami: G.652 D
    • powłoka PVC
    24,61
    • Włókna wielomodowe
    9,98
    • Wykonane zgodnie z wymaganiami: G.657.B3
    9,86

    Masz pytania? Szukasz odpowiedzi? Jesteś zainteresowany?

    Zadzwoń 34 341 16 30 lub napisz:

    weryfikator

    Kompleksowa pomoc ekspertów

    Krótki termin oczekiwania na realizację zlecenia

    Konkurencyjne ceny, promocje oraz rabaty

    IVEL ELECTRONICS Sp. z o.o. Sp. k.
    Ks. Brzóski 5, 42-202 Częstochowa
    NIP
    PL9492194545
    REGON
    243281960
    KRS
    0000465064
    BDO
    000003765

    Infolinia

    opineo

    leasing