Doradzamy pon - pt 8 00 do 17 00

Kontakt

menu

Patchpanel jednomodowy PC-FC/ST 1m

  • Kod produktu: PC-FC/ST
  • Dostępność: Chwilowy brak towaru

Cena (z VAT): 11,07

    Reprezentujesz jednostkę budżetową? Sprawdź możliwość skorzystania z odroczonej płatności.

    raty


    Opis produktu :

    Patchcordy wykorzystuje się do przesyłania sygnałów optycznych między urządzeniami aktywnymi, przełącznicami, itp.

    Specyfikacja techniczna:

    Typ złącza: FC <-> ST
    Typ włókna światłowodowego: 9  / 125 µm
    Długość: 1 m

    Produkty z tej samej kategorii

    • USB 3.1 A Wtyk / USB 3.1 A Gniazdo
    • Długość przewodu: 5 m 
    • Standard USB: 3.1 
    • Obsługiwana prędkość : 5 Gb/s
    • Przesyłane zasilanie : 900 mA 
    162,51
    • Powłoka LSZH (ang. Low Smoke Zero Halogen) - nieznaczna ilość toksycznych gazów wydzielanych podczas spalania
    19,72
    • USB 3.1 A Wtyk / USB 3.1 A Gniazdo
    • Długość przewodu: 10 m 
    • Standard USB: 3.1 
    • Obsługiwana prędkość : 5 Gb/s
    • Przesyłane zasilanie : 900 mA 
    264,93
    • Wykonane zgodnie z wymaganiami: G.657 A
    • powłoka PVC
    9,85
    • 50  / 125 µm Włókna wielomodowe
    10,64
    • Typ włókna światłowodowego 9  / 125 µm : G-652.D
    4,54
    • Powłoka LSZH (ang. Low Smoke Zero Halogen) - nieznaczna ilość toksycznych gazów wydzielanych podczas spalania
    18,61
    • Wykonane zgodnie z wymaganiami: G.657 A
    • powłoka PVC
    16,01
    • Wykonane zgodnie z wymaganiami: G.652 D
    • powłoka PVC
    11,81
    Dostępność
    • Bardzo elastyczny
    • Bardzo prosty i szybki montaż
    48,20
    • Wykonane zgodnie z wymaganiami: G.652 D
    • powłoka PVC
    11,81
    • Patchcordy wykorzystuje się do przesyłania sygnałów optycznych między urządzeniami aktywnymi, przełącznicami, itp.
    13,09

    Masz pytania? Szukasz odpowiedzi? Jesteś zainteresowany?

    Zadzwoń 34 341 16 30 lub napisz:

    weryfikator

    Kompleksowa pomoc ekspertów

    Krótki termin oczekiwania na realizację zlecenia

    Konkurencyjne ceny, promocje oraz rabaty

    IVEL ELECTRONICS Sp. z o.o. Sp. k.
    Ks. Brzóski 5, 42-202 Częstochowa
    NIP
    PL9492194545
    REGON
    243281960
    KRS
    0000465064
    BDO
    000003765

    Infolinia

    opineo

    leasing