Doradzamy pon - pt 8 00 do 17 00

Kontakt

menu

Patchcord jednomodowy PC-SC-APC/SC 1m

  • Kod produktu: PC-SC-APC/SC
  • Dostępność: w magazynie Wysyłka 24/48h
Cena (z VAT): 9

    In Stock

    Reprezentujesz jednostkę budżetową? Sprawdź możliwość skorzystania z odroczonej płatności.

    raty


    Opis produktu:

    Patchcord jednomodowy simplex z powłoką PVC. Patchcordy wykorzystuje się do przesyłania sygnałów optycznych między urządzeniami aktywnymi, przełącznicami, itp.

    Specyfikacja techniczna:

    Typ złącza: SC-APC <-> SC
    Typ włókna światłowodowego: 9  / 125 µm
    Tłumienność całkowita: ≤ 0.2 dB
    Wybrane cechy:
    • Wykonane zgodnie z wymaganiami: ITU-T G-652
    • powłoka PVC
    Długość: 1 m

    Produkty z tej samej kategorii

    9
    • Przewód: UTP kat. 5
    • RJ-45 - Wtyk / RJ-45 
    • Kolor: Biały
    • Długość: 3 m
    11
    37
    Przewód: M12 Wtyk / M12 Gniazdo
    Długość przewodu: 10m
    Zastosowanie: Rejestratory i kamery mobilne AUTONE
    65
    • Bardzo elastyczny, o średnicy płaszcza wynoszącej zaledwie 3 mm, idealny do krosowania w szafach RACK
    • Bardzo prosty i szybki montaż
    222
    • Wykonane zgodnie z wymaganiami: G.657 A
    • powłoka PVC
    9
    Brak produktu
    Osłona przewodu DL-1 Scot
    82
    • Przewód: UTP kat. 6 
    • RJ-45 - Wtyk / RJ-45 - Wtyk 
    • Kolor: Czarny
    • Długość 0,1 metra
    • Średnica 3 mm
    15
    • Bardzo elastyczny, o średnicy płaszcza wynoszącej zaledwie 3 mm, idealny do krosowania w szafach RACK
    • Bardzo prosty i szybki montaż
    6
    5
    54
    6

    Masz pytania? Szukasz odpowiedzi? Jesteś zainteresowany?

    Zadzwoń 34 341 16 30 lub napisz:

    weryfikator

    Kompleksowa pomoc ekspertów

    Sprawna realizacja zamówień

    Konkurencyjne ceny, promocje oraz rabaty

    IVEL ELECTRONICS Sp. z o.o. Sp. k.
    Ks. Brzóski 5, 42-202 Częstochowa
    NIP
    PL9492194545
    REGON
    243281960
    KRS
    0000465064
    BDO
    000003765