Doradzamy pon - pt 8 00 do 17 00

Kontakt

menu

Patchcord jednomodowy PC-2SC/2SC-10 10m

  • Kod produktu: PC-2SC/2SC-10
  • Dostępność: Chwilowy brak towaru

Cena (z VAT): 15,74

    Reprezentujesz jednostkę budżetową? Sprawdź możliwość skorzystania z odroczonej płatności.

    raty


    Opis produktu :

    Patchcord jednomodowy duplex z powłoką PVC. Patchcordy wykorzystuje się do przesyłania sygnałów optycznych między urządzeniami aktywnymi, przełącznicami, itp.

    Specyfikacja techniczna:

    Typ złącza: SC/UPC <-> SC/UPC
    Typ włókna światłowodowego: 9  / 125 µm
    Tłumienność całkowita: ≤ 0.3 dB
    Wybrane cechy:
    • Wykonane zgodnie z wymaganiami: G.652 D
    • powłoka PVC
    Długość: 10 m

    Produkty z tej samej kategorii

    Pigtail jednomodowy - WTYK SC-APC PIG-SC-APC-2*P10
    39,16
    25,06
    26,16
    8,92
    10,91
    5,04
    17,71

    Masz pytania? Szukasz odpowiedzi? Jesteś zainteresowany?

    Zadzwoń 34 341 16 30 lub napisz:

    weryfikator

    Kompleksowa pomoc ekspertów

    Krótki termin oczekiwania na realizację zlecenia

    Konkurencyjne ceny, promocje oraz rabaty

    IVEL ELECTRONICS Sp. z o.o. Sp. k.
    Ks. Brzóski 5, 42-202 Częstochowa
    NIP
    PL9492194545
    REGON
    243281960
    KRS
    0000465064
    BDO
    000003765

    Infolinia

    opineo

    leasing