Doradzamy pon - pt 8 00 do 17 00

Kontakt

menu

Patchcord jednomodowy PC-2SC/2SC-10 10m

  • Kod produktu: PC-2SC/2SC-10
  • Dostępność: Chwilowy brak towaru

Cena (z VAT): 15,74

    Reprezentujesz jednostkę budżetową? Sprawdź możliwość skorzystania z odroczonej płatności.

    raty


    Opis produktu :

    Patchcord jednomodowy duplex z powłoką PVC. Patchcordy wykorzystuje się do przesyłania sygnałów optycznych między urządzeniami aktywnymi, przełącznicami, itp.

    Specyfikacja techniczna:

    Typ złącza: SC/UPC <-> SC/UPC
    Typ włókna światłowodowego: 9  / 125 µm
    Tłumienność całkowita: ≤ 0.3 dB
    Wybrane cechy:
    • Wykonane zgodnie z wymaganiami: G.652 D
    • powłoka PVC
    Długość: 10 m

    Produkty z tej samej kategorii

    Przewód: M12 Wtyk / M12 Gniazdo
    Długość przewodu: 10m
    Zastosowanie: Rejestratory i kamery mobilne AUTONE
    70,96
    5,54
    Kable instalacyjne BCS-U/UTP-CAT5E-PE+G
     
    870
    Dostępność
    • Przewód: UTP kat. 6
    • RJ-45 - Wtyk / RJ-45
    • Kolor: Czarny 
    • Ultra cienki grubość 1.8 mm
    • 3 metry
    16,72
    • Powłoka LSZH (ang. Low Smoke Zero Halogen) - nieznaczna ilość toksycznych gazów wydzielanych podczas spalania
    41,54
    3,32
    Przewód: M12 Wtyk / M12 Gniazdo
    Długość przewodu: 15m
    Zastosowanie: Rejestratory i kamery mobilne AUTONE
    118,26
    13,19
    5,14
    • Wykonane zgodnie z wymaganiami: G.657 A
    • powłoka PVC
    16,01
    Dostępność
    • Przewód: SSTP kat. 7 :
    • RJ-45 - Wtyk / RJ-45
    • Kolor: Czarny 
    • Ultra cienki o grubości 2.3 mm
    • Długość 2 metry
    24,51
    5,78

    Masz pytania? Szukasz odpowiedzi? Jesteś zainteresowany?

    Zadzwoń 34 341 16 30 lub napisz:

    weryfikator

    Kompleksowa pomoc ekspertów

    Krótki termin oczekiwania na realizację zlecenia

    Konkurencyjne ceny, promocje oraz rabaty

    IVEL ELECTRONICS Sp. z o.o. Sp. k.
    Ks. Brzóski 5, 42-202 Częstochowa
    NIP
    PL9492194545
    REGON
    243281960
    KRS
    0000465064
    BDO
    000003765

    Infolinia

    opineo

    leasing