Doradzamy od 8 do 22
7 dni w tygodniu

Kontakt

menu

Akcesoria


Technologia HDCVI to jedno z nowocześniejszych rozwiązań pozwalające na wykorzystanie istniejących już w osiedlu, domu, firmie instalacji analogowych do przesyłania materiału znacznie wyższej jakości, uzyskiwanego za pomocą odpowiednich kamer. Pomimo ograniczonych potrzeb wykonywania instalacji z pewnością niezbędne okażą się prace pozwalające na podłączenie nowych elementów systemu.

W naszym sklepie znajdziecie Państwo szereg przydatnych narzędzi i innych akcesoriów, dzięki którym wykonanie prac montażowych będzie znacznie prostsze i wygodniejsze. Oferujemy bardzo dobrej jakości narzędzia przeznaczone do usuwania izolacji i zaciskania końcówek kabli, pozwalające na szybkie i sprawne przygotowanie przewodów do montażu.

Narzędzia do kabli szczególnie przydadzą się osobom, które wykonują różne prace instalacyjne zawodowo lub hobbystycznie, nie tylko w zakresie montażu monitoringu, ale również wszędzie tam, gdzie nośnikiem informacji lub zasilania jest kabel. Nasze produkty wyróżniają się ergonomicznym kształtem i są przystosowane do długiej pracy.

W akcesoriach znajdziecie też Państwo praktyczne, wielofunkcyjne mierniki, które nie tylko ułatwią sprawdzenie szczelności obwodu, pomogą znaleźć w nim przerwę, ale też ułatwią sprawdzenie napięcia i natężenia prądu w przewodzie, dostosowując je do potrzeb urządzenia odbiorczego.

Jeśli lubicie Państwo wykonywać różne prace instalacyjne, samodzielnie dokonujecie domowych napraw lub wykonujecie takie zadania zawodowo zachęcamy do wyboru naszych akcesoriów.

Kompleksowa pomoc ekspertów

Krótki termin oczekiwania na realizację zlecenia

Konkurencyjne ceny, promocje oraz rabaty

IVEL ELECTRONICS Sp. z o.o. Sp. k.
Iglasta 2/4/3, 42-216 Częstochowa
NIP
PL9492194545
REGON
243281960
KRS
0000465064
GIOŚ
E0018616WZBW