Doradzamy od 8 do 22
7 dni w tygodniu

Kontakt

menu

Zasilacze


By system monitoringu pracował sprawnie, niezbędny jest szereg urządzeń. Wśród tych są zasilacze. Wychodząc naprzeciw naszym klientom poszukującym sprawdzonych i kompleksowych rozwiązań w tym zakresie, w naszym sklepie stworzyliśmy kategorię „zasilacze”. Znajdą tu Państwo m.in. takie produkty jak: zasilacze, akumulatory, rozgałęźniki zasilania, zasilacze buforowe, zasilacze skrzynkowe czy zasilacze wtyczkowe i desktop. Szeroki wybór powinien sprawić, że znajdą Państwo u nas wszystkie niezbędne artykuły.

W zakresie dostaw zasilaczy i urządzeń z tej kategorii współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi producentami. Ich produkty zostały wykonane nie tylko z wysokiej jakości materiałów, lecz także zostały zaprojektowane zgodnie z najnowocześniejszymi rozwiązaniami. Dzięki temu są niezawodne i mogą być użytkowane przez długi czas. Zasilacze, akumulatory czy rozgałęźniki zasilania to wyroby gwarantujące sprawne działanie systemu monitoringu, niezależnie od tego, czy został on zainstalowany w domu czy firmie.

Jeżeli poszukujecie Państwo produktów wysokiej jakości, które sprawdzą się na co dzień i zagwarantują, że monitoring będzie działał niezawodnie, to zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z przygotowaną przez nas ofertą. Posiadamy nie tylko zasilacze i osprzęt do monitoringu, lecz także profesjonalne kamery czy urządzenia rejestrujące przesyłany obraz. Nie zapomnieliśmy też o cenach – poszczególne wyroby dostępne są u nas w przystępnych cenach.

Kompleksowa pomoc ekspertów

Krótki termin oczekiwania na realizację zlecenia

Konkurencyjne ceny, promocje oraz rabaty

IVEL ELECTRONICS Sp. z o.o. Sp. k.
Iglasta 2/4/3, 42-216 Częstochowa
NIP
PL9492194545
REGON
243281960
KRS
0000465064
GIOŚ
E0018616WZBW