Doradzamy od 8 do 22
7 dni w tygodniu

Kontakt

menu

Dyski twarde


Rejestrowanie danych z kamer w systemie monitoringu to ważny element jego funkcjonowania, pozwalający na zgromadzenie materiałów do ewentualnej identyfikacji sprawców. To również cenny dowód, dzięki któremu można dochodzić zadośćuczynienia szkód wyrządzonych przez osoby trzecie lub wypadki losowe. Do zapisu informacji służą rejestratory, których sercem są dyski twarde.

Dysk jest nośnikiem danych wykorzystywanym w wielu urządzeniach elektronicznych, w tym również w komputerach, jednak modele, które znajdziecie Państwo w naszej ofercie wyróżniają się specyficzną konstrukcją i zastosowaną technologią, dzięki której są idealnie przystosowane do zapisu danych wideo w systemie HD.

Nasze dyski to nośniki o dużej pojemności od 1 do 8 TB, dzięki czemu doskonale sprawdzą się w systemach z kilkunastoma kamerami, w których jeden rejestrator zapisuje jednocześnie wiele ścieżek z różnych kamer. To również modele idealne do rejestratorów obsługujących wiele dysków.

Dyski w naszej ofercie wyposażone są w specjalne oprogramowanie, dzięki któremu możliwe jest strumieniowe przesyłanie danych systemem ATA z jednoczesnym zapisywaniem materiałów na dysku w wysokiej jakości HD. Technologia AllFrame gwarantuje im niezawodność i bezpieczeństwo pracy.

Jeśli poszukujecie Państwo dużych dysków twardych do swoich rejestratorów, które będą pracować non stop przez 24 godziny bez awarii polecamy znajdujące się w naszym sklepie modele. Do mniejszych systemów znajdziecie tu też małe dyski o pojemności 500MB.

Katalog produktów

Dysk twardy do rejestratorów cyfrowych Toshiba 500GB
Dysk twardy marki TOSHIBA o pojemności 500GB. Dzięki innowacyjnej technologii dysk zapewnia najwyższą niezawodność oraz cichszą pracę. Przeznaczony do pracy 24h.
238,00
Dysk twardy do rejestratorów cyfrowych Toshiba 1TB
Dysk twardy marki TOSHIBA o pojemności 1TB. Dzięki innowacyjnej technologii dysk zapewnia najwyższą niezawodność oraz cichszą pracę. Przeznaczony do pracy 24h.
266,00
Dysk twardy do rejestratorów cyfrowych WD Purple 1TB
Dysk twardy marki WD o pojemności 1TB. Dzięki innowacyjnej technologii dysk zapewnia najwyższą niezawodność oraz cichszą pracę. Przeznaczony do pracy 24h.
276,00
Dysk twardy do rejestratorów cyfrowych Toshiba 2TB
Dysk twardy marki TOSHIBA o pojemności 2TB. Dzięki innowacyjnej technologii dysk zapewnia najwyższą niezawodność oraz cichszą pracę. Przeznaczony do pracy 24h.
369,00
Dysk twardy do rejestratorów cyfrowych WD Purple 2TB
Dysk twardy marki WD o pojemności 2TB. Dzięki innowacyjnej technologii dysk zapewnia najwyższą niezawodność oraz cichszą pracę. Przeznaczony do pracy 24h.
379,00
Dysk twardy do rejestratorów cyfrowych WD Purple 3TB
Dysk twardy marki WD o pojemności 3TB. Dzięki innowacyjnej technologii dysk zapewnia najwyższą niezawodność oraz cichszą pracę. Przeznaczony do pracy 24h.
503,00
Dysk twardy do rejestratorów cyfrowych WD Purple 4TB
Dysk twardy marki WD o pojemności 4TB. Dzięki innowacyjnej technologii dysk zapewnia najwyższą niezawodność oraz cichszą pracę. Przeznaczony do pracy 24h.
708,00
Dysk twardy do rejestratorów cyfrowych WD Purple 6TB
Dysk twardy marki WD o pojemności 6TB. Dzięki innowacyjnej technologii dysk zapewnia najwyższą niezawodność oraz cichszą pracę. Przeznaczony do pracy 24h.
1 199,00

Kompleksowa pomoc ekspertów

Krótki termin oczekiwania na realizację zlecenia

Konkurencyjne ceny, promocje oraz rabaty

IVEL ELECTRONICS Sp. z o.o. Sp. k.
Iglasta 2/4/3, 42-216 Częstochowa
NIP
PL9492194545
REGON
243281960
KRS
0000465064
GIOŚ
E0018616WZBW