Doradzamy od 8 do 22
7 dni w tygodniu

Kontakt

menu

Transmisja bezprzewodowa


Systemy telewizji przemysłowej i monitoringu wykorzystywane do ochrony obiektów stają się bardzo powszechne, a przeznaczone do ich tworzenia komponenty coraz bardziej zaawansowane technologicznie. Kamery, zasilacze, rejestratory wymagają jednak połączenia w jedną synchroniczną całość, która umożliwia obserwację terenu, przesył danych oraz ich zapisywanie na dysku lub przeglądanie na monitorze.

Tradycyjne kable koncentryczne, elektryczne i skrętki komputerowe to rozwiązania standardowe, które jednak nie w każdych warunkach mogą być wykorzystane, albo nie zawsze okazują się rozwiązaniem praktycznym. Wszędzie tam, gdzie kabel się nie sprawdza zastosowanie znajdą systemy transmisji bezprzewodowej.

Dzięki naszej ofercie możliwe jest przesyłanie i rejestrowanie obrazów z kamer za pomocą zdalnego nadawania sygnału w zarezerwowanym paśmie częstotliwości 5.8GHz. Niewielkie urządzenia gwarantują Państwu doskonałą jakość obrazu bez strat własnych podczas dokonywania transmisji. Urządzenia nie wymagają od instalatora układania kabli zdecydowanie obniżając koszty całego systemu i sprawiając, że jest on bardziej wygodny i mniej awaryjny.

Każde z naszych urządzeń do transmisji bezprzewodowej wyposażone jest w pasywną antenę kierunkową o zasięgu od 300 do 1500 m, dzięki czemu pozwoli zaspokoić potrzeby ochrony nawet dużego obszaru przemysłowego lub terenu prywatnego. System posiada 7 niezależnych kanałów radiowych do przesyłu danych, a niewielkie rozmiary umożliwiają instalację na ścianie. Zachęcamy do poznawania zalet tych praktycznych rozwiązań.

Katalog produktów

Zestaw do transmisji bezprzewodowej AV-300AHD-MINI
Zestaw służy do przesyłania obrazu wysokiej rozdzielczości w standardzie AHD / PAL. Urządzenia posiadają wbudowaną antenę - transmisja na odległość 300m.
799,18

Kompleksowa pomoc ekspertów

Krótki termin oczekiwania na realizację zlecenia

Konkurencyjne ceny, promocje oraz rabaty

IVEL ELECTRONICS Sp. z o.o. Sp. k.
Iglasta 2/4/3, 42-216 Częstochowa
NIP
PL9492194545
REGON
243281960
KRS
0000465064
GIOŚ
E0018616WZBW