Zobacz koszyk0

POTRZEBUJESZ PORADY ?

ZADZWOŃ

Infolinia :
801 011 087
Pytania ?
porozmawiaj
z konsultantem
poczatuj z nami

Mikrofony


System monitoringu to zespół elementów konstrukcyjnych, dzięki którym możliwa jest wielokierunkowa obserwacja czynna lub przechwytywanie i zapisywanie na dysku rejestratora pozyskiwanych danych na wypadek nieprzewidzianych sytuacji. W skład zestawu do monitoringu wchodzą również mikrofony, które – aczkolwiek przydatne – nie muszą być obowiązkowym elementem wyposażenia.

Monitoring – zwłaszcza ten bez obserwacji bieżącej monitorów – może funkcjonować jedynie na bazie obrazów pozyskiwanych z kamer, jednak wzbogacenie go o mikrofony z możliwością odsłuchiwania ćwieków otoczenia dodatkowo pozytywnie wpływa na stan bezpieczeństwa obiektu.

Nasze mikrofony to modele kompatybilne z większością rejestratorów, dzięki czemu pozwalają na słuchanie i zarazem zapisywanie na dysku materiału dźwiękowego, jednak szczególnie przydatne będą w monitoringu z udziałem strażników, znacznie szybciej przyciągając ich uwagę niż monotonne wpatrywanie się w obraz na monitorze.

Mikrofony do podsłuchu to niewielkie wymiarowo moduły wyposażone w możliwość regulowania głośności, wygodne do umieszczenia nawet w niepozornych, trudnych do obserwacji miejscach i w bardzo zróżnicowanych warunkach zewnętrznych.

Wykorzystując jeden z naszych modeli podniesienie Państwo poziom zabezpieczeń w swojej firmie czy magazynie, bowiem podczas obserwacji pozwolą one usłyszeć osoby niepożądane jeszcze zanim pojawią się w obiektywie kamery. Zapraszamy do sklepu i skorzystania z naszego asortymentu.

Katalog produktów

Mikrofon - Podsłuch SM-1 Plug
Powierzchnia pracy: 5m2 - 150m2 ; Pasmo przenoszenia: 200Hz-10kHz ; Napięcie zasilania: 12V
15,00
Mikrofon - Podsłuch MP-1/R
Moduł audio z regulacja poziomu wzmocnienia od 1x do 500x z mikrofonem na przewodzie długości 100mm
17,00
Mikrofon - Podsłuch MP-2/R
Miniaturowy moduł fonii MP-2/R przeznaczony jest do odsłuchu dźwięków z otoczenia i przystosowany jest do pracy z rejestratorami DVR. Moduł został wykonany w technologii SMD. Urządzenie posiada mikrofon bezpośrednio wlutowany w płytkę, oraz potencjometr.
17,00
Mikrofon - Podsłuch MP-4/R
MP-4 przeznaczony jest do odsłuchu dźwięków z otoczenia. Urządzenie posiada potencjometr montażowy służący do regulacji wzmocnienia. Na płytce znajduje się listwa z zaciskami śrubowymi (ARK) za pomocą której podłączamy moduł.
22,00
Mikrofon - Podsłuch MP-6/D
Przeznaczony do odsłuchu dźwięków z otoczenia. Umożliwia przesył sygnału skrętką komputerową lub kablem koncentrycznym.
27,00
Zestawy do :

Kompleksowa pomoc ekspertów

Krótki termin oczekiwania na realizację zlecenia

Konkurencyjne ceny, promocje oraz rabaty

IVEL ELECTRONICS Sp. z o.o. Sp. k.
Iglasta 2/4/3, 42-216 Częstochowa
NIP
PL9492194545
REGON
243281960
KRS
0000465064
GIOŚ
E0018616WZBW