Zobacz koszyk0

POTRZEBUJESZ PORADY ?

ZADZWOŃ

Infolinia :
801 011 087
Pytania ?
porozmawiaj
z konsultantem
poczatuj z nami

Zasilacze


Zasilanie jest niezbędnym elementem każdego systemu monitoringu. Dzięki niemu funkcjonują kamery i rejestrator nagrywający obrazy oraz możliwe jest przesyłanie informacji pomiędzy urządzeniami. W razie potrzeby zasilanie uruchamia też i wspiera podczas pracy monitory pracowników ochrony, na których wyświetlany jest podgląd z kamer na żywo.

System monitoringu nie wymaga jednak zasilania z sieci energetycznej, a specjalnych źródeł energii, dzięki którym napięcie i natężenie prądu zostaje dostosowane do potrzeb konkretnych podzespołów. Rolę takich źródeł pełnią dostępne w naszej ofercie zasilacze.

W asortymencie znajdą Państwo zarówno tradycyjne akumulatory żelowe przeznaczone do zasilania central alarmowych w dużych budynkach, w których funkcjonuje złożony system kontroli dostępu. Akumulatory generujące prąd o napięciu 12 V możecie też Państwo wykorzystywać w urządzeniach przenośnych.

Inna kategorią zasilaczy są modele buforowe i skrzynkowe, dzięki którym system ma zapewniona stała, nieprzerwaną dostawę prądu nawet wówczas, gdy następują awarie sieci energetycznej. Takie rozwiązania służą też często w systemach zasilanych z sieci, jako rezerwowe źródło energii załączane w przypadku awarii.

Wśród produktów z tej kategorii znajdziecie też Państwo praktyczne rozgałęźniki zasilania, które pozwolą Wam podłączyć wiele odbiorników do jednego źródła zasilania, a także zasilacze wtykowe, o uniwersalnym zastosowaniu również w elektronice i urządzeniach wymagających prądu o niskim napięciu.
Zestawy do :

Kompleksowa pomoc ekspertów

Krótki termin oczekiwania na realizację zlecenia

Konkurencyjne ceny, promocje oraz rabaty

IVEL ELECTRONICS Sp. z o.o. Sp. k.
Iglasta 2/4/3, 42-216 Częstochowa
NIP
PL9492194545
REGON
243281960
KRS
0000465064
GIOŚ
E0018616WZBW