Doradzamy od 8 do 22
7 dni w tygodniu

Kontakt

menu

Złącza/wtyki


Monitoring jest jednym z najskuteczniejszych sposobów na zapewnienie bezpieczeństwa obiektu oraz znajdujących się w nim osób. Stała kontrola tego, co dzieje się na terenie budynku i wokół niego pozwala na wychwycenie nawet najmniejszych uchybień, dzięki czemu eliminowane są zarówno szkody zdrowotne, jak i strata mienia. Sprawność systemu monitoringu zależy od wielu elementów, wśród których równie istotną rolę odgrywają wtyki i złącza.

Te niewielkie końcówki pozwalają na połączenie systemu w spójną całość, dzięki czemu informacje z kamer docierają do monitorów i mogą być zapisywane na nośnikach. Jeśli przygotowujecie Państwo taki system w swojej firmie lub innym obiekcie w naszym sklepie znajdziecie niemal każdą z końcówek, jaka będzie konieczna do takiego podłączenia.

Oferujemy zarówno całe elementy składające się z odpowiedniego wtyku zasilającego i plastikowej osłonki, jak i same osłony niezbędne wówczas, gdy w wyniku użytkowania zewnętrzna warstwa ulegnie pęknięciu i będzie wymagała wymiany.

Oferta obejmuje zarówno wtyki zasilające jak i komputerowe, a także przejściówki euro ułatwiające zespolenie ze sobą komponentów o różnych parametrach. Proponujemy między innymi proste w montażu wtyki skręcane, które nie wymagają lutowania a jedynie prostego mocowania za pomocą niewielkiego wkrętu. Nasze wtyki i złącza są przystosowane do standardowych urządzeń monitoringu, charakteryzują się dużą wytrzymałością i estetycznym wyglądem, a kolorowe osłony z tworzywa pozwalają na dedykowanie konkretnych złączy do ich odpowiedników. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Katalog produktów

Wtyk zasilający skręcany
Wtyczka zasilająca skręcana. Nie wymaga lutowania.
1,20
Gniazdo zasilające skręcane
Gniazdo zasilające skręcane. Nie wymaga lutowania.
1,20

Kompleksowa pomoc ekspertów

Krótki termin oczekiwania na realizację zlecenia

Konkurencyjne ceny, promocje oraz rabaty

IVEL ELECTRONICS Sp. z o.o. Sp. k.
Iglasta 2/4/3, 42-216 Częstochowa
NIP
PL9492194545
REGON
243281960
KRS
0000465064
GIOŚ
E0018616WZBW