Zobacz koszyk0

POTRZEBUJESZ PORADY ?

ZADZWOŃ

Infolinia :
801 011 087
Pytania ?
porozmawiaj
z konsultantem
poczatuj z nami

Złącza/wtyki


Monitoring jest jednym z najskuteczniejszych sposobów na zapewnienie bezpieczeństwa obiektu oraz znajdujących się w nim osób. Stała kontrola tego, co dzieje się na terenie budynku i wokół niego pozwala na wychwycenie nawet najmniejszych uchybień, dzięki czemu eliminowane są zarówno szkody zdrowotne, jak i strata mienia. Sprawność systemu monitoringu zależy od wielu elementów, wśród których równie istotną rolę odgrywają wtyki i złącza.

Te niewielkie końcówki pozwalają na połączenie systemu w spójną całość, dzięki czemu informacje z kamer docierają do monitorów i mogą być zapisywane na nośnikach. Jeśli przygotowujecie Państwo taki system w swojej firmie lub innym obiekcie w naszym sklepie znajdziecie niemal każdą z końcówek, jaka będzie konieczna do takiego podłączenia.

Oferujemy zarówno całe elementy składające się z odpowiedniego wtyku zasilającego i plastikowej osłonki, jak i same osłony niezbędne wówczas, gdy w wyniku użytkowania zewnętrzna warstwa ulegnie pęknięciu i będzie wymagała wymiany.

Oferta obejmuje zarówno wtyki zasilające jak i komputerowe, a także przejściówki euro ułatwiające zespolenie ze sobą komponentów o różnych parametrach. Proponujemy między innymi proste w montażu wtyki skręcane, które nie wymagają lutowania a jedynie prostego mocowania za pomocą niewielkiego wkrętu. Nasze wtyki i złącza są przystosowane do standardowych urządzeń monitoringu, charakteryzują się dużą wytrzymałością i estetycznym wyglądem, a kolorowe osłony z tworzywa pozwalają na dedykowanie konkretnych złączy do ich odpowiedników. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Katalog produktów

Wtyk zasilający skręcany
Wtyczka zasilająca skręcana. Nie wymaga lutowania.
2,00
Gniazdo zasilające skręcane
Gniazdo zasilające skręcane. Nie wymaga lutowania.
2,00
Zestawy do :

Kompleksowa pomoc ekspertów

Krótki termin oczekiwania na realizację zlecenia

Konkurencyjne ceny, promocje oraz rabaty

IVEL ELECTRONICS Sp. z o.o. Sp. k.
Iglasta 2/4/3, 42-216 Częstochowa
NIP
PL9492194545
REGON
243281960
KRS
0000465064
GIOŚ
E0018616WZBW