Doradzamy od 8 do 22
7 dni w tygodniu

Kontakt

menu

Transmisja bezprzewodowa


Monitoring IP jest obecnie jednym z najczęściej wybieranych systemów CCTV. Sprawny transfer danych oraz dobra jakość obrazu to jedne z ważniejszych zalet tego rozwiązania. By obraz z kamer umieszczonych zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz monitorowanego obiektu docierał do centrali bez problemu oraz bez konieczności układania kilometrów kabli, stosuje się nowoczesne urządzenia transmisyjne do monitoringu IP. Dzięki zaawansowanej technologii, o którą są oparte, gwarantują niezawodną pracę oraz rejestrację obrazu bez względu na warunki zewnętrzne.

W naszej ofercie odnajdą Państwo bogatą kolekcję sprzętu tego typu – w tym np. anteny dualne, które sprawdzają się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku, gwarantując efektywną transmisję bez utraty pakietów. Można korzystać z nich m.in. w trybach takich jak: Station, Statios WDS, Access Point, czy AccessPoint WDS.

Oferowane przez nas urządzenia transmisyjne do monitoringu IP to wyłącznie markowy sprzęt, wyprodukowany przez firmy z wieloletnim doświadczeniem i odpowiednią renomą na rynku. Korzystając z nich, można stworzyć sprawnie działający system monitorowania i zapomnieć o problemach z utrata obrazu czy niezarejestrowanymi wydarzeniami.

Chcąc kupić sprzęt tego typu, mogą Państwo skorzystać z pomocy technicznej naszych doradców, którzy pomogą dopasować urządzenia transmisyjne do specyfiki posiadanego systemu monitoringu – tak, by były one jak najbardziej optymalnie dobrane.

Katalog produktów

UBIQUITI NanoStation M5 5GHz  Zintegrowana antena dualna
NanoStation M5 5GHz Zintegrowana antena dualna do użytku wewnętrznego i zewnętrznego. 2x2 MIMO, 14.6 ~ 16.1 dBi. Systemy UBIQUITI AirOS, WMM, PoE, TrafficShaping. Tryby pracy AP, AP WDS, Station, Station WDS
410,00

Kompleksowa pomoc ekspertów

Krótki termin oczekiwania na realizację zlecenia

Konkurencyjne ceny, promocje oraz rabaty

IVEL ELECTRONICS Sp. z o.o. Sp. k.
Iglasta 2/4/3, 42-216 Częstochowa
NIP
PL9492194545
REGON
243281960
KRS
0000465064
GIOŚ
E0018616WZBW