Zobacz koszyk0

POTRZEBUJESZ PORADY ?

ZADZWOŃ

Infolinia :
801 011 087
Pytania ?
porozmawiaj
z konsultantem
poczatuj z nami

Kamery AHDM 1M


Kamery są nieodłącznym elementem systemów monitoringu umożliwiając zarówno obserwację terenu chronionego, jak i przekazywanie obrazu do rejestratora, gdzie może on być zapisany na dysku i wykorzystywany do identyfikacji ewentualnych sprawców zdarzeń. Im lepsza kamera, tym ostrzejszy, bardziej wyraźny obraz oraz związane z tym większe możliwości jego wykorzystania.

Oferowane w naszym sklepie kamery AHDM o rozdzielczości 1.3 Mpx to nowoczesne rozwiązania analogowe umożliwiające tworzenie obrazu w technologii HD, wyróżniającego się najwyższą jakością i ostrością. Wyróżnikiem naszych kamer są najlepsze na rynku przetworniki znanych marek, charakteryzujące się bardzo wysoką czułością.

Do dyspozycji otrzymujecie Państwo zarówno analogowe kamery tubowe, jak i kopułowe, które różnią się zakresem działania pozwalając na optymalne dopasowanie do potrzeb i warunków fizycznych konkretnego obszaru objętego monitoringiem. Jakość konstrukcji pozwala zarówno na instalację wewnętrzną, jak i w trudnych warunkach terenowych, gdzie odpowiednie modele będą rejestrować obraz bez względu na warunki pogodowe.

Kamery wyposażone są w czujniki podczerwieni i mogą pracować przez całą dobę rejestrując obraz również w warunkach ograniczonego oświetlenia. Modele zewnętrzne wyposażono w specjalne daszki ochronne, które eliminują problemy z gromadzącym się na obiektywie śniegiem.

Dzięki naszym kamerom AHDM, otrzymacie Państwo doskonałą jakość obrazu, a ich bezawaryjność zapewni długie funkcjonowanie przez lata. Zachęcamy do zadawania pytań naszym ekspertom.
Zestawy do :

Kompleksowa pomoc ekspertów

Krótki termin oczekiwania na realizację zlecenia

Konkurencyjne ceny, promocje oraz rabaty

IVEL ELECTRONICS Sp. z o.o. Sp. k.
Iglasta 2/4/3, 42-216 Częstochowa
NIP
PL9492194545
REGON
243281960
KRS
0000465064
GIOŚ
E0018616WZBW