Doradzamy od 8 do 22
7 dni w tygodniu

Kontakt

menu

Zestawy do monitoringu AHD


Technologia AHD pozwala uzyskać jeszcze lepszą jakość obrazu – a to wszystko za pomocą kabla koncentrycznego. Tryb ten stanowi alternatywę dla analogowej telewizji przemysłowej, która nie zawsze wiązała się z dobrą jakością. Teraz gorszy obraz wcale nie musi być dla Państwa codziennością.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, nasi specjaliści przygotowali gotowe już zestawy AHD. W każdym komplecie znajdują się wszystkie niezbędne urządzenia, dzięki którym można zmodernizować istniejącą już instalację monitoringu lub zbudować nową – pozwalającą na uzyskanie obrazu w rozdzielczości HD i FullHD. Proponujemy zestawy jedno-, dwu-, cztero-, sześcio-, a nawet ośmiokamerowe czy szesnastokamerowe. Każda kategoria obejmuje zestawy AHD różniące się zarówno rodzajem kamer, jak i obecnością dodatkowych akcesoriów. Proponujemy zestawy łączone: z kamer kopułowych i tubowych, z kamer przeznaczonych do wewnętrznych i zewnętrznych instalacji, rejestratorów AHD lub hybryd. To pozwoli Państwo wybrać najlepsze dla siebie rozwiązanie, dopasowane pod kątem indywidualnych oczekiwań.

Gotowe zestawy AHD to znaczna oszczędność czasu. Nie muszą Państwo poszukiwać pojedynczych elementów i sprawdzać ich kompatybilności. Zdając się na wiedzę naszych specjalistów, macie pewność prawidłowego funkcjonowania urządzeń.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą – jesteśmy pewni, że znajdą Państwo dla siebie rozwiązanie na miarę potrzeb Waszej firmy.

Kompleksowa pomoc ekspertów

Krótki termin oczekiwania na realizację zlecenia

Konkurencyjne ceny, promocje oraz rabaty

IVEL ELECTRONICS Sp. z o.o. Sp. k.
Iglasta 2/4/3, 42-216 Częstochowa
NIP
PL9492194545
REGON
243281960
KRS
0000465064
GIOŚ
E0018616WZBW