Doradzamy pon - pt 8 00 do 17 00
soboty 9 00 do 13 00

Kontakt

menu

Oprogramowanie


Firmy stosujące kontrolę dostępu specjalną, czytniki kart do kontroli dostępu czy identyfikatory do kontroli dostępu doskonale wiedzą, że by całość działała niezawodnie niezbędne jest też oprogramowanie do kontroli dostępu. Ponieważ cenimy sobie kompleksowe rozwiązania, przygotowaliśmy szereg produktów, których zastosowanie pozwoli na podniesienie poziomu bezpieczeństwa w każdej firmie, niezależnie od jej wielkości.

Oprogramowanie do kontroli dostępu to szczególnie ważny produkt, bez którego niemożliwe będzie wykorzystanie zakupionych urządzeń. Współcześni producenci wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klientów i oferują oprogramowanie pozwalające np. na obsługę systemu dostępu i rejestracji czasu pracy. Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania, przedsiębiorcy mogą zaoszczędzić rezygnując z tradycyjnego, czasochłonnego systemu kontrolowania czasu pracy zatrudnionych.

Oferowane przez nas oprogramowanie do kontroli dostępu to szereg nowoczesnych i sprawdzonych rozwiązań, które działają niezawodnie przez cały okres ich użytkowania. Dlatego spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą. Aktualnie posiadamy oprogramowanie wyłącznie uznanych producentów, którzy w branży działają od wielu lat. W dziale oprogramowanie do kontroli dostępu można znaleźć również programy dedykowane szkołom. A wszystko to za rozsądne pieniądze – serdecznie zachęcamy do zakupów właśnie u nas.

Katalog produktów

bibi.HAK klucz sprzętowy USB do kodowania transmisji w systemie bibinet
Klucz sprzętowy bibi.HAK musi być włożony do gniazda USB każdego komputera będącego węzłem sieci bibinet. Zaleca się aby w instalacji funkcjonowało zawsze o jeden więcej kluczy bibi.HAK niż jest węzłów (ilość węzłów + 1). Dodatkowy klucz (tzw. klucz systemowy) jest wzorcem klucza danej instalacji i służy do programowania dodatkowych (kolejnych) kluczy (np. na wypadek utraty, zniszczenia klucza lub rozbudowy instalacji).
123,00
bibi. EDP Przedszkole program do ewidencji i rozliczania czasu pobytu dzieci w przedszkolu
Specjalnie na potrzeby wyliczeń opłat za pobyt dziecka w przedszkolu specjalny program bibi.Przedszkole.
430,50
bibi.PDP Podgląd raportów dla pracowników przez przeglądarkę internetową - opłata roczna
Podgląd raportów dla pracowników przez przeglądarkę internetową jest dostępny dla użytkowników systemu, których oprogramowanie oparte jest na licencji bibi.50, bibi.150, bibi.500 lub bibi.XL z wykupioną opcją dodatkową.
369,00
 bibi.150 program bibi licencja KD+RCP do 150 osób
Program bibi do obsługi systemu kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy bibinet dla firmy max 150 osobowej.
1 230,00
 bibi.WTU opłata roczna za wsparcie techniczne i upgrade progarmu bibi
Przez rok od daty wydania licencji na oprogramowanie bibi klient ma prawo do korzystania z pomocy technicznej przez telefon lub e-mail oraz pobierania nowych wersji oprogramowania publikowanych w internecie. Aby przedłużyć o rok prawo do korzystania z pomocy technicznej i prawa pobierania aktualizacji oprogramowania można wykupić stosowny abonament.
430,50
 bibi.50 program bibi licencja KD i RCP do 50 osób
Program bibi do obsługi systemu kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy bibinet dla małej firmy max 50 osobowej.
430,50
bibi.XL program bibi licencja KD+RCP do 10000 osób
Program bibi do obsługi systemu kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy bibinet dla firmy max 10000 osobowej.
3 690,00
bibi.dod program bibi - licencja na dodatkowe stanowisko komputerowe
Program bibi do obsługi systemu kontoli dostępu i rejestracji czasu pracy bibinet - licencja na dodatkow stanowisko komputerowe.
332,10
 bibi.KD program bibi licencja KD do 10000 osób
Program bibi tylko do obsługi funkcji kontroli dostępu w systemie bibinet.
430,50
 bibi.EDU program bibi licencja KD+RCP dla szkół 10000 osób
Program bibi do obsługi systemu kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy bibinet dla szkół i uczelni dla max 10000 osób.
430,50
bibi.500 program bibi licencja KD+RCP do 500 osób
Program bibi do obsługi systemu kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy bibinet dla firmy max 500 osobowej.
1 845,00
Integracja z systemem zamków mechatronicznych Sallis RACS4-SAL-LIC-1
Klucz licencji na obsługę 1 dodatkowego zamka mechatronicznego w ramach integracji systemu RACS 4 z zamkami serii SALLIS (SALTO)
141,45
Integracja z systemem zamków mechatronicznych Sallis Roger RACS4-SAL-LIC-2
Klucz licencji na obsługę 4 dodatkowych zamków mechatronicznych w ramach integracji systemu RACS 4 z zamkami serii SALLIS (SALTO)
424,35

Kompleksowa pomoc ekspertów

Krótki termin oczekiwania na realizację zlecenia

Konkurencyjne ceny, promocje oraz rabaty

IVEL ELECTRONICS Sp. z o.o. Sp. k.
Iglasta 2/4/3, 42-216 Częstochowa
NIP
PL9492194545
REGON
243281960
KRS
0000465064
GIOŚ
E0018616WZBW