Doradzamy od 8 do 22
7 dni w tygodniu

Kontakt

menu

Rejestratory czasu pracy


Przedsiębiorcy zatrudniający pracowników są zobowiązani do rozliczania ich czasu pracy. Tę czynność można wykonać w sposób tradycyjny – tworząc papierową listę obecności, ale można również postawić na nowoczesne rozwiązanie i nabyć rejestratory czasu pracy. To drugie rozwiązanie jest o tyle praktyczne, że pracodawca może szybko i sprawnie rozliczać czas pracy poszczególnych zatrudnionych. Nie bez znaczenia jest przy tym możliwość jednoczesnego zabezpieczenia siedziby firmy przed wstępem osób nieupoważnionych.

W przygotowanej przez nas ofercie znajdą Państwo rejestratory czasu pracy. Postawiliśmy na zróżnicowany asortyment, dzięki czemu zaoferować możemy: rejestratory Mifare, rejestratory Unique czy zestawy do rejestracji czasu pracy. Poszczególne urządzenia pochodzą z fabryk uznanych producentów, dzięki czemu są niezawodne i sprawdzą się w każdej firmie, niezależnie od jej wielkości. W praktyce zatem każdy zainteresowany, wykorzystując rejestratory czasu pracy, może zbudować kompletny system kontroli dostępu w swoim przedsiębiorstwie.

W naszej ofercie rejestratory czasu pracy zajmują szczególne miejsce, gdyż wierzymy, że kompleksowe i nowoczesne rozwiązania sprawdzają się na co dzień. Zadbaliśmy przy tym o to, by oferować Państwu nie tylko produkty wysokiej jakości, lecz także w konkurencyjnych cenach. Właśnie dlatego zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą pełną ofertą i dokonania udanych zakupów.

Kompleksowa pomoc ekspertów

Krótki termin oczekiwania na realizację zlecenia

Konkurencyjne ceny, promocje oraz rabaty

IVEL ELECTRONICS Sp. z o.o. Sp. k.
Iglasta 2/4/3, 42-216 Częstochowa
NIP
PL9492194545
REGON
243281960
KRS
0000465064
GIOŚ
E0018616WZBW