Doradzamy od 8 do 22
7 dni w tygodniu

Kontakt

menu

Zestawy do monitoringu HD-CVI


Monitoring HDCVI to jedno z nowszych rozwiązań w dziedzinie ochrony obiektów, wykorzystujące stosowane do tej pory technologie - w tym technologię analogowego przesyłu danych – wzbogacone o nowe możliwości, jakie stwarza pozyskiwanie, przesyłanie i zapis obrazów w wysokiej jakości HD. Zaletą takiego monitoringu jest możliwość wykorzystania dotychczasowych instalacji analogowych, co zdecydowanie obniża koszty wykonania i ilość związanych z tym prac.

W ofercie sklepu znajdziecie zarówno małe zestawy 1-kamerowe, które pozwolą na zabezpieczenie wejścia do budynku mieszkalnego, garażu, warsztatu albo Waszego prywatnego salonu usługowego, jak i zestawy rozbudowane, wyposażone w 16 kamer, do ochrony dużych placów i wnętrz budynków.

Wybierając nasz produkt, otrzymujecie Państwo nowoczesną technologię, bezawaryjną ochronę z możliwością zapisu i archiwizowania materiałów na dużym, pojemnym dysku rejestratora. To gwarancja skuteczności i czujności przez 24 godziny na dobę, również w warunkach nocnych, kiedy trudno o dobre oświetlenie. Znajdujące się w zestawach kamery przystosowane są zarówno do pracy w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz, a wyposażone w dobre przetworniki obrazu zagwarantują doskonały materiał w każdych warunkach.

W zestawach znajdziecie też wszystkie niezbędne elementy zasilania i akcesoria do wykonania instalacji. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani skutecznym zabezpieczeniem Waszego domu, osiedla, firmy, parkingu i jednocześnie chcecie otrzymywać doskonały, ostry i wyraźny materiał wideo zachęcamy do wyboru jednego z oferowanych przez nas zestawów. Zapraszamy do przeglądania poszczególnych kategorii i do zadawania pytań, na które chętnie udzielimy odpowiedzi.

Kompleksowa pomoc ekspertów

Krótki termin oczekiwania na realizację zlecenia

Konkurencyjne ceny, promocje oraz rabaty

IVEL ELECTRONICS Sp. z o.o. Sp. k.
Iglasta 2/4/3, 42-216 Częstochowa
NIP
PL9492194545
REGON
243281960
KRS
0000465064
GIOŚ
E0018616WZBW