Zobacz koszyk0

POTRZEBUJESZ PORADY ?

ZADZWOŃ

Infolinia :
801 011 087
Pytania ?
porozmawiaj
z konsultantem
poczatuj z nami

Czujniki dymu


Czujniki dymu / wykrywacze dymu to najprostszy i niezawodny sposób na zwiększenie bezpieczeństwa w każdym domu. Pozwalają wykryć zagrożenie pożarem, reagując na ogień czy wydzielający się dym. Sygnał o występujących nieprawidłowościach przekazują do centrali alarmowej, co powoduje włączenie alarmu ostrzegawczego. Dzięki temu czujniki dymu / wykrywacze dymu umożliwiają szybką reakcję domowników, zapobiegając tragedii. Prosty i sprawny montaż sprawia, że każdy może zainstalować takie czujniki we własnym domu.

Mając świadomość, jak istotną rolę odgrywają czujniki dymu / wykrywacze dymu, proponujemy sprzęt najwyższej jakości. Pochodzący od renomowanych producentów jest gwarancją niezawodności. Oferowane przez nas czujniki dymu / wykrywacze dymu bazują na zaawansowanych rozwiązaniach. Niektóre modele działają w oparciu o technologię jonizacyjną pozwalającą na sprawne wykrywanie rozprzestrzeniającego się ognia. Dostępne modele zagrożenie sygnalizują wizualnie (poprzez migającą czerwoną diodę) lub dźwiękowo - dzięki temu żaden mieszkaniec nie zignoruje alarmu.

Nasza oferta to czujniki dymu / wykrywacze dymu to gwarancja większego bezpieczeństwa i komfortowego przebywania w pomieszczeniach. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem. Szeroki wybór pozwoli dobrać czujnik do indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań.

Inwestycja w czujniki dymu / wykrywacze dymu to inwestycja we własne bezpieczeństwo!

Katalog produktów

Czujnik dymu Kidde I9060EU
Czujnik przeznaczony do monitorowania pomieszczeń pod kątem obecności dymu i ognia. Dzięki zastosowaniu technologii jonizacyjnej idealnie nadaje się do wykrywania szybko rozprzestrzeniającego się ognia. W przypadku zagrożenia czujnik uruchamia alarm.
59,00
Czujnik dymu i  czadu Kidde 10SCO
10SCO Kidde czujnik detektor dymu pożaru Alarm LED Dźwięk 10 lat
169,97
Zestawy do :

Kompleksowa pomoc ekspertów

Krótki termin oczekiwania na realizację zlecenia

Konkurencyjne ceny, promocje oraz rabaty

IVEL ELECTRONICS Sp. z o.o. Sp. k.
Iglasta 2/4/3, 42-216 Częstochowa
NIP
PL9492194545
REGON
243281960
KRS
0000465064
GIOŚ
E0018616WZBW