Doradzamy od 8 do 22
7 dni w tygodniu

Kontakt

menu

Rejestratory HD-CVI


W tej kategorii zebraliśmy oferowane przez nas rejestratory HDCVI. To urządzenia, za pomocą których możliwe jest utrwalanie obrazu z kamery. W praktyce rejestratory są niezbędnym elementem każdego systemu monitoringu. W stałej ofercie posiadamy różnego typu rejestratory HDCVI. Nasi klienci mogą wybierać m.in. wśród rejestratorów 4-kanałowych czy 32-kanałowych. Tak szeroki wybór sprawia, że każdy zainteresowany znajdzie urządzenie, którego potrzebuje.

Oferowane przez nas rejestratory to urządzenia wykonane z najwyższej jakości materiałów. Dzięki temu są one trwałe i mogą służyć niezawodnie przez cały okres użytkowania. Wszystkie urządzenia prezentowane w naszym sklepie są przy tym łatwe w obsłudze. Poszczególne modele znajdują zastosowanie w rozmaitej wielkości systemach monitoringu. Posiadamy urządzenia, które sprawdzą się zarówno w niewielkich sklepach czy biurach, jak i korporacjach. W naszej stałej ofercie dostępne są też produkty dedykowane klientom indywidualnym.

Jeżeli rejestratory są powodem Państwa odwiedzin w naszym sklepie, to zapewniamy, że znajdą Państwo u nas wyjątkowe produkty w przystępnych cenach. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą, jaką przygotowaliśmy. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu – nasi pracownicy to specjaliści posiadający rozległą wiedzę o monitoringu pomieszczeń i budowie systemów monitoringu, którzy chętnie pomogą w doborze niezbędnych urządzeń.

Kompleksowa pomoc ekspertów

Krótki termin oczekiwania na realizację zlecenia

Konkurencyjne ceny, promocje oraz rabaty

IVEL ELECTRONICS Sp. z o.o. Sp. k.
Iglasta 2/4/3, 42-216 Częstochowa
NIP
PL9492194545
REGON
243281960
KRS
0000465064
GIOŚ
E0018616WZBW