Doradzamy od 8 do 22
7 dni w tygodniu

Kontakt

menu

Anteny zewnętrzne


Odbiór programów telewizyjnych wymaga odpowiedniej anteny, dzięki której nadawany przez odpowiednie urządzenia sygnał jest przechwytywany, a następnie przekazywany do odpowiednich wzmacniaczy i konwerterów, dzięki którym pojawia się na ekranie, jako obraz i dźwięk. Do odbierania takiego sygnału cyfrowej telewizji naziemnej najlepsze są montowane na dachu anteny dipolowe odpowiednio dostosowane do konkretnych potrzeb budynku.

Nasze anteny zewnętrzne to szeroki wybór możliwości pozwalających Państwo na doskonały odbiór programów telewizyjnych w domach jednorodzinnych i budownictwie zbiorowym, a także w firmach ulokowanych bezpośrednio w sąsiedztwie nadajników, jak i w większych odległościach.

Oferujemy montowane zewnętrznie anteny dipolowe do odbioru sygnału telewizyjnego, samodzielnie i w rozbudowanych zestawach ze wzmacniaczem, wyposażone w symetryzator, anteny UHF i VHF, szerokopasmowe dostosowane do potrzeb zaopatrzenia w sygnał jednego lub kilku telewizorów.

Nasze anteny wykonane są z galwanicznie cynkowanego aluminium, dzięki czemu wyróżniają się niewielką w stosunku do ich konstrukcji wagą, są wytrzymałe i odporne na zmienne warunki środowiskowe. Możecie Państwo montować je na maszcie lub kominie wykorzystując dostępne miejsce.

Modele wyróżniają się prostym montażem wspomaganym doskonale opracowaną instrukcją, pozwalającą na szybkie złożenie nawet najbardziej rozbudowanych struktur. Odpowiedni system przekazywania sygnału umożliwia również odbiór telewizji analogowej. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą tego działu.

Katalog produktów

Antena telewizyjna kierunkowa DVB-T Opticum AX 900+ LTE COMBO VHF-UHF
Zewnętrzna kierunkowa antena o zysku energetycznym 10-16 dB
56,00
Antena telewizyjna kierunkowa DVB-T AX 1000+ LTE COMBO VHF-UHF
Zewnętrzna kierunkowa antena o zysku energetycznym 12-18 dB
70,00

Kompleksowa pomoc ekspertów

Krótki termin oczekiwania na realizację zlecenia

Konkurencyjne ceny, promocje oraz rabaty

IVEL ELECTRONICS Sp. z o.o. Sp. k.
Iglasta 2/4/3, 42-216 Częstochowa
NIP
PL9492194545
REGON
243281960
KRS
0000465064
GIOŚ
E0018616WZBW