Doradzamy od 8 do 22
7 dni w tygodniu

Kontakt

menu

Zestawy do monitoringu IP


Na efektywny system monitoringu, zwiększający bezpieczeństwo kontrolowanego obszaru, składa się wiele elementów. Elementów, które muszą być ze sobą kompatybilne i odpowiednio dostosowane. Szeroki wybór urządzeń może stwarzać trudności w podjęciu właściwej decyzji.

Zdając sobie sprawę z tego, iż dobór odpowiednich elementów składających się na wydajny monitoring odgrywa kluczową rolę, wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Proponujemy gotowe już zestawy do monitoringu IP. Dzięki nim oszczędzacie Państwo czas na przygotowywanie własnych zestawów, które miałyby stworzyć wydajny system.

Nasi specjaliści stworzyli gotowe już zestawy do monitoringu IP. To aż 5 różnych wariantów, zróżnicowanych pod względem liczby zastosowanych kamer. Proponowane przez nas zestawy do monitoringu IP obejmują: zestawy jednokamerowe, zestawy dwukamerowe, zestawy czterokamerowe, zestawy sześciokamerowe, zestawy ośmiokamerowe, zestawy 16-kamerowe. Każda podkategoria obejmuje zaś kilkanaście różnych zestawów – takich, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Mamy bowiem świadomość, że każda firma może mieć różne potrzeby i wynikające z nich oczekiwania pod kątem monitoringu. Z tego też powodu oferowane przez nas zestawy do monitoringu IP różnią się chociażby obecnością dysków pamięci, rodzajem kamer (kopułkowe lub tubowe), parametrami kamer, a także dodatkowymi akcesoriami.

Już teraz zapraszamy do zapoznania się z ofertą – jesteśmy przekonani, iż znajdziecie Państwo rozwiązanie adekwatne do Waszych potrzeb i oczekiwań. Rozwiązanie na miarę XXI wieku.

Kompleksowa pomoc ekspertów

Krótki termin oczekiwania na realizację zlecenia

Konkurencyjne ceny, promocje oraz rabaty

IVEL ELECTRONICS Sp. z o.o. Sp. k.
Iglasta 2/4/3, 42-216 Częstochowa
NIP
PL9492194545
REGON
243281960
KRS
0000465064
GIOŚ
E0018616WZBW