Zobacz koszyk0

POTRZEBUJESZ PORADY ?

ZADZWOŃ

Infolinia :
801 011 087
Pytania ?
porozmawiaj
z konsultantem
poczatuj z nami

Kamery IP 3MPx


Kamery do systemów monitoringu to urządzenia spełniające wysokie wymagania technologiczne, nie tylko wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne, ale też w wielu wypadkach odporne na niskie i wysokie temperatury, wilgoć czy ataki wandalizmu. Urządzenia te zazwyczaj pracują przez 24 godziny na dobę rejestrując i przetwarzając obraz, który następnie trafia do rejestratorów, dlatego muszą wyróżniać się wysoką wytrzymałością i długim czasem pracy.

Kamery z przetwornikiem obrazu 3 Mpx to modele przeznaczone do tych systemów, w których dokładność obrazu jest niezwykle ważna. To świetne modele do dużych hal, sklepów wielkopowierzchniowych i magazynów, a modele tubowe – na rozległe parkingi, także z obsługą nocną, kiedy zarejestrowanie dobrego obrazu bywa większym problemem.

W tej ostatniej pomagają filtry podczerwieni, pozwalające na zapis obrazu nawet wówczas, gdy dostęp światła jest minimalny lub też nie ma go wcale. Najlepsze modele są w stanie wychwycić i przetworzyć obraz w pomieszczeniu całkowicie pozbawionym światła, bez okien i z zamkniętymi drzwiami. Wspomniane przetworniki w naszych modelach gwarantują też wiele przydatnych funkcji korzystnie wpływających na jakość i ostrość zdjęć.

Ważnym elementem kamer jest możliwość ich pracy w dużych zespołach. Dzięki komunikacji przez sieć Ethernet pozwalają one na szybkie i bezpośrednie kontrolowanie sytuacji w dowolnym miejscu i chwili. Do wyboru macie Państwo wiele modeli różniących się budową zewnętrzną i designem, dzięki czemu dobierzecie modele idealne do instalacji w miejscu o konkretnych warunkach fizycznych. W indywidualnym doborze chętnie pomogą Państwu nasi eksperci.
Zestawy do :

Kompleksowa pomoc ekspertów

Krótki termin oczekiwania na realizację zlecenia

Konkurencyjne ceny, promocje oraz rabaty

IVEL ELECTRONICS Sp. z o.o. Sp. k.
Iglasta 2/4/3, 42-216 Częstochowa
NIP
PL9492194545
REGON
243281960
KRS
0000465064
GIOŚ
E0018616WZBW