Zobacz koszyk0

POTRZEBUJESZ PORADY ?

ZADZWOŃ

Infolinia :
801 011 087
Pytania ?
porozmawiaj
z konsultantem
poczatuj z nami

Kamery IP 1,3MPx


Skuteczny, zapewniający pełną ochronę terenu lub obiektu system monitoringu wymaga zainstalowania odpowiedniej kamery lub ich sieci, dzięki której możliwe będzie prowadzenie obserwacji obiektu i rejestrowanie danych wideo, a często również audio na dysku odpowiedniego rejestratora. Kamery o rozdzielczości 1.3 Mpx zaspokoją potrzeby mniejszych obiektów doskonale sprawdzając się w ochronie wewnętrznej i w terenie.

Znajdujące się w naszej ofercie modele różnią się konstrukcją zewnętrzną przy zachowaniu podobnych parametrów technicznych i zasad działania. Jako urządzenia pracujące w oparciu o protokoły internetowe mogą być obsługiwane za pomocą sieci Ethernet dostarczając danych także do urządzeń mobilnych, komputerów i laptopów. To wygodny sposób obsługi i możliwość szybkiego reagowania na wydarzenia bez potrzeby stałego zasiadania przed monitorem kontrolnym.

Wszystkie modele naszych kamer wyposażone są w filtr podczerwieni pozwalający na rejestrowanie wyraźnych, ostrych obrazów nawet wówczas, gdy w pomieszczeniu nie ma oświetlenia. Dobrej klasy procesory i przetworniki obrazu to gwarancja jakości oraz wiele przydatnych funkcji, jak eliminowanie szumów, regulowanie poziomu jasności, czy dostosowanie zmian oświetlenia bez użycia obiektywu.

Modele kopułowe mogą być instalowane w pomieszczeniach na suficie, a ich odpowiedniki tubowe to kamery o szerszym zastosowaniu, sprawdzające się zarówno w terenie, jak i we wnętrzach. Ich przewagą nad modelami kopułowymi jest możliwość umieszczania również na ścianach i w miejscach o niewielkiej powierzchni. Zachęcamy do wyboru modelu, który będzie częścią systemu monitoringu IP w Państwa domu lub firmie.
Zestawy do :

Kompleksowa pomoc ekspertów

Krótki termin oczekiwania na realizację zlecenia

Konkurencyjne ceny, promocje oraz rabaty

IVEL ELECTRONICS Sp. z o.o. Sp. k.
Iglasta 2/4/3, 42-216 Częstochowa
NIP
PL9492194545
REGON
243281960
KRS
0000465064
GIOŚ
E0018616WZBW