Doradzamy od 8 do 22
7 dni w tygodniu

Kontakt

menu

Atrapy kamer


Monitorowanie przestrzeni wewnątrz lub na zewnątrz budynku, spełnia wiele funkcji. Poza rolą prewencyjną gwarantuje poczucie bezpieczeństwa. Czasem, gdy teren jest bardzo rozległy lub gdy chodzi tylko o odstraszanie potencjalnych włamywaczy, warto pomyśleć o zainstalowaniu atrap kamer do monitoringu. Jest to rozwiązanie znacznie tańsze, ale w dalszym ciągu podnoszące poziom bezpieczeństwa.

Atrapy kamer do monitoringu są projektowane i produkowane w taki sposób, by przypominały rzeczywiste kamery. W praktyce zatem trudno odróżnić je od urządzeń faktycznie rejestrujących obraz i dźwięki. Jeżeli dodać do tego niską cenę poszczególnych modeli takich atrap, to można być pewnym, że nabywa się produkt, który będzie spełniał swoje zadanie.

W naszym sklepie znajdą Państwo atrapy kamer do monitoringu w szerokim wyborze. Oferujemy produkty sprawdzonych firm, dbających o to, by komponentów tych nie można było odróżnić od prawdziwych kamer służących do rejestracji. W zależności od miejsca, w którym atrapa urządzenia ma zostać zainstalowana, oferujemy produkty odporne na działanie czynników atmosferycznych i mniej skomplikowane, ale idealnie nadające się do wnętrz.

Jeżeli szukacie Państwo atrapy kamer do monitoringu w atrakcyjnej cenie, to zapraszamy do zapoznania się z oferowanym przez nas asortymentem. Zapewniamy, że oferowane przez nas produkty są wysokiej jakości i wykonane w taki sposób, by niemożliwym było ich odróżnienie od rzeczywistych kamer.

Katalog produktów

Atrapa kamery kopułkowej do monitoringu
Atrapa znajdująca się w naszej ofercie wiernie odzwierciedla wygląd oraz wymiary profesjonalnej kamery. Kamera została wyposażona w atrapę obiektywu oraz diodę LED.
9,99
Atrapa kamery tubowej zewnętrznej do monitoringu
Atrapa znajdująca się w naszej ofercie wiernie odzwierciedla wygląd oraz wymiary profesjonalnej kamery. Kamera została wyposażona w atrapę obiektywu oraz diodę LED.
27,00
Dostępność: Dostępny

Kompleksowa pomoc ekspertów

Krótki termin oczekiwania na realizację zlecenia

Konkurencyjne ceny, promocje oraz rabaty

IVEL ELECTRONICS Sp. z o.o. Sp. k.
Iglasta 2/4/3, 42-216 Częstochowa
NIP
PL9492194545
REGON
243281960
KRS
0000465064
GIOŚ
E0018616WZBW