Zobacz koszyk0

POTRZEBUJESZ PORADY ?

ZADZWOŃ

Infolinia :
801 011 087
Pytania ?
porozmawiaj
z konsultantem
poczatuj z nami

Atrapy kamer


Monitorowanie przestrzeni wewnątrz lub na zewnątrz budynku, spełnia wiele funkcji. Poza rolą prewencyjną gwarantuje poczucie bezpieczeństwa. Czasem, gdy teren jest bardzo rozległy lub gdy chodzi tylko o odstraszanie potencjalnych włamywaczy, warto pomyśleć o zainstalowaniu atrap kamer do monitoringu. Jest to rozwiązanie znacznie tańsze, ale w dalszym ciągu podnoszące poziom bezpieczeństwa.

Atrapy kamer do monitoringu są projektowane i produkowane w taki sposób, by przypominały rzeczywiste kamery. W praktyce zatem trudno odróżnić je od urządzeń faktycznie rejestrujących obraz i dźwięki. Jeżeli dodać do tego niską cenę poszczególnych modeli takich atrap, to można być pewnym, że nabywa się produkt, który będzie spełniał swoje zadanie.

W naszym sklepie znajdą Państwo atrapy kamer do monitoringu w szerokim wyborze. Oferujemy produkty sprawdzonych firm, dbających o to, by komponentów tych nie można było odróżnić od prawdziwych kamer służących do rejestracji. W zależności od miejsca, w którym atrapa urządzenia ma zostać zainstalowana, oferujemy produkty odporne na działanie czynników atmosferycznych i mniej skomplikowane, ale idealnie nadające się do wnętrz.

Jeżeli szukacie Państwo atrapy kamer do monitoringu w atrakcyjnej cenie, to zapraszamy do zapoznania się z oferowanym przez nas asortymentem. Zapewniamy, że oferowane przez nas produkty są wysokiej jakości i wykonane w taki sposób, by niemożliwym było ich odróżnienie od rzeczywistych kamer.

Katalog produktów

Atrapa kamery kopułkowej do monitoringu
Atrapa znajdująca się w naszej ofercie wiernie odzwierciedla wygląd oraz wymiary profesjonalnej kamery. Kamera została wyposażona w atrapę obiektywu oraz diodę LED.
9,99
Atrapa kamery tubowej zewnętrznej do monitoringu
Atrapa znajdująca się w naszej ofercie wiernie odzwierciedla wygląd oraz wymiary profesjonalnej kamery. Kamera została wyposażona w atrapę obiektywu oraz diodę LED.
27,00
Zestawy do :

Kompleksowa pomoc ekspertów

Krótki termin oczekiwania na realizację zlecenia

Konkurencyjne ceny, promocje oraz rabaty

IVEL ELECTRONICS Sp. z o.o. Sp. k.
Iglasta 2/4/3, 42-216 Częstochowa
NIP
PL9492194545
REGON
243281960
KRS
0000465064
GIOŚ
E0018616WZBW