Doradzamy od 8 do 22
7 dni w tygodniu

Kontakt

menu

Kamery specjalne


Urządzenia do monitoringu to przede wszystkim kamery. W zależności od potrzeb, klienci wybierają wśród kamer: bez obiektywu, kulistych, obrotowych czy specjalnych. Te ostatnie to urządzenia, które sprawdzą się w nietypowych sytuacjach. By dostarczać klientom sprawdzonych, nowoczesnych i jednocześnie kompletnych rozwiązań, w naszym sklepie postawiliśmy również na kamery specjalne. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem i wyboru tych urządzeń, które w najpełniejszy sposób będą odpowiadały Państwa potrzebom.

Dostępne w naszym sklepie kamery specjalne to m.in. kamery kopułkowewodoszczelne i wandaloodporne. Takie produkty mogą zostać zamontowane na zewnątrz, ale też w narażonych na wandalizm miejscach, np. środkach komunikacji miejskiej. W stałej ofercie posiadamy również kamery ukryte w wizjerze z monitoringiem, które zapewnią bezpieczeństwo osobom fizycznym i pracownikom firm.

Oferowane przez nas kamery specjalne to urządzenia wyprodukowane z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu pozostają niezawodne przez cały okres użytkowania. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem, który umieściliśmy w dziale „kamery specjalne”. Przystępne ceny w połączeniu z jakością to powody, by wybrane urządzenie zakupić właśnie u nas. Zachęcamy również do zapoznania się z oferowanymi przez nas akcesoriami do kamer, pozwalającymi na stworzenie kompletnego systemu monitoringu i tym samym zagwarantowanie bezpieczeństwa wybranego obiektu.

Katalog produktów

Czujnich ruchu z wbudowaną kamerą Vidicon Bond COLOR
BOND to kolorowa kamera ukryta w niezależnie pracującym czujniku ruchu, który może zostać podłączony do systemu alarmowego
552,27

Kompleksowa pomoc ekspertów

Krótki termin oczekiwania na realizację zlecenia

Konkurencyjne ceny, promocje oraz rabaty

IVEL ELECTRONICS Sp. z o.o. Sp. k.
Iglasta 2/4/3, 42-216 Częstochowa
NIP
PL9492194545
REGON
243281960
KRS
0000465064
GIOŚ
E0018616WZBW