Doradzamy od 8 do 22
7 dni w tygodniu

Kontakt

menu

Kamery bez obiektywu


Wybór kamery powinien być przemyślany i podyktowany praktycznością. Wśród różnorodnych produktów dostępnych w naszym sklepie, możemy wskazać na kamery bez obiektywu. To urządzenia wysokiej jakości, które współcześnie są jednymi z najpopularniejszych i najczęściej wybieranych przez klientów. Najczęściej są stosowane jako kamery do telewizji przemysłowej, ponieważ są niezawodne, a po nabyciu dodatkowej obudowy mogą być zamontowane również na zewnątrz budynków.

W naszej ofercie znajdują się kamery bez obiektywu. Posiadamy urządzenia najlepszych producentów – niezawodne, wykonane z trwałych i wysokiej jakości materiałów, które precyzyjnie rejestrują obraz na wybranej przestrzeni. Oferowane przez nas produkty są dostosowane zarówno do pracy we wnętrzach, jak i na zewnątrz. Szeroki wybór sprawia, że mogą Państwo nabyć kamerę, która będzie spełniała Państwa oczekiwania i pracowała niezawodnie przez cały okres użytkowania.

Jeżeli poszukują państwo kamery bez obiektywu w dobrej cenie, to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Przygotowaliśmy szereg różnorodnych produktów, które powinny spełnić Państwa wymagania. W zakresie dostaw tych urządzeń współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi, cenionymi i uznanymi firmami. Zapraszamy po solidne i dostarczające wysokiej jakości materiału kamery bez obiektywu. Zapewniamy, że dzięki oferowanym przez nas produktom stworzą Państwo kompletny i niezawodnie działający system monitoringu.

Katalog produktów

Kamera BCS-BQ7200 4in1 analogowa AHD-H HDCVI HDTVI
Monitoring kamera kompaktowa 4in1 analogowa AHD-H HDCVI TVI FullHD 2MPx. Kamera kolorowa wewnętrzna z mocowaniem obiektywu CS. Zasilanie 12VDC.
387,00

Kompleksowa pomoc ekspertów

Krótki termin oczekiwania na realizację zlecenia

Konkurencyjne ceny, promocje oraz rabaty

IVEL ELECTRONICS Sp. z o.o. Sp. k.
Iglasta 2/4/3, 42-216 Częstochowa
NIP
PL9492194545
REGON
243281960
KRS
0000465064
GIOŚ
E0018616WZBW