Zobacz koszyk0

POTRZEBUJESZ PORADY ?

ZADZWOŃ

Infolinia :
801 011 087
Pytania ?
porozmawiaj
z konsultantem
poczatuj z nami

Zestawy 16 kamerowe


Zapewnienie skutecznej ochrony w dużym budynku lub na dużym placu składowym czy parkingu nie jest proste, a zatrudnianie większej liczby strażników bywa kosztowne. W takich obiektach zadanie ochrony osób i mienia doskonale spełni system monitoringu wyposażonego w wiele kamer zainstalowanych w strategicznych miejscach. Odpowiednio skorelowane mogą zabezpieczyć nawet wielopiętrowy budynek lub parking na kilkaset pojazdów.

Jeśli poszukujecie Państwo takich rozwiązań proponujemy Wam zestawy 16-kamerowe, dzięki którym skutecznie zabezpieczycie cały obiekt bez potrzeby zwiększania liczby strażników. System pozwala na odbiór obrazu z kamer w portierni lub dyżurce, w której jest on wyświetlany na monitorach. Znajdujące się w zestawie rejestratory zapisują też obraz na dysku, dzięki czemu można je odtworzyć i prześledzić wydarzenie lub zidentyfikować sprawców.

W każdym zestawie znajdziecie państwo 16-kanalowy rejestrator, zasilacz, rozdzielacz zasilania przeznaczony do podłączania wszystkich kamer do jednego źródła, a także okablowanie i akcesoria montażowe. Nie można również zapomnieć o kamerach, które są dobierane w wielu różnych kombinacjach pozwalając Państwu na wybór najlepszej do konkretnych warunków obiektu.

W ofercie sklepu znajdziecie Państwo zestawy z 16 kamerami kopułowymi, tubowymi do zastosowań na zewnątrz obiektu oraz zestawy mieszane. Kamery tubowe pozwalają też na instalację wewnętrzną nie tylko do sufitów, ale również do ścian. Wszystkie kamery w zestawach wyposażone są w nowoczesne przetworniki obrazu oraz promienniki podczerwieni pozwalające na pracę w nocy. Zachęcamy Państwa do wyboru zestawu najodpowiedniejszego do warunków obiektu.

Katalog produktów

Zestawy do :

Kompleksowa pomoc ekspertów

Krótki termin oczekiwania na realizację zlecenia

Konkurencyjne ceny, promocje oraz rabaty

IVEL ELECTRONICS Sp. z o.o. Sp. k.
Iglasta 2/4/3, 42-216 Częstochowa
NIP
PL9492194545
REGON
243281960
KRS
0000465064
GIOŚ
E0018616WZBW