Zobacz koszyk0

POTRZEBUJESZ PORADY ?

ZADZWOŃ

Infolinia :
801 011 087
Pytania ?
porozmawiaj
z konsultantem
poczatuj z nami

Zestawy 2 kamerowe


Skuteczny monitoring zwiększa bezpieczeństwo obiektów oraz okolicznych terenów. Pozwala zapobiec niepożądanym wtargnięciom oraz zmniejszyć ryzyko aktów wandalizmu. Podstawą jest jednak odpowiednio skonstruowany zestaw do monitoringu, z uwzględnieniem kompatybilnych urządzeń.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że w obliczu szerokiego dostępu do kamer czy rejestratorów, trudno jest stworzyć wydajny i niezawodny system. Dlatego nasi specjaliści przygotowali gotowe zestawy dwukamerowe, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Nasza oferta w tej kategorii obejmuje zestawy analogowe i cyfrowe, zestawy do rozbudowy lub zestawy kompletne. Dzięki temu każdy znajdzie dla siebie rozwiązanie na miarę potrzeb.

Przygotowane zestawy różnią się rodzajem kamer (do wyboru: tubowe lub kopułkowe), rodzajem rejestratorów (do wyboru: cyfrowe lub hybrydy) oraz dodatkowymi akcesoriami. Niektóre zestawy do monitoringu 2-kamerowe posiadają dodatkowy dysk pamięci, niezbędne przewody, zasilacz, rozgałęźniki zasilania . Ponadto przy każdym produkcie wskazujemy informację o możliwości zakupu dodatkowych akcesoriów (które nie stanowią części zestawu), które pozwalają na rozbudowę zestawu według własnych potrzeb i oczekiwań.

Jeśli poszukują Państwo gotowych już zestawów do monitoringu składających się z dwóch kamer, zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Zapewniamy, że wszystkie elementy są kompatybilne.

Katalog produktów

Zestaw do monitoringu: Rejestrator LV-XVR44 + 2x LV-AL2M2HPT  + Dysk 500GB + Akcesoria
Kompletny zestaw. Rejestrator 4 kanałowy cyfrowy + 2 Kamera FullHD 2MPx. W zestawie znajdują się niezbędne akcesoria: dysk 500GB, przewód, komplet złączy, zasilacz, myszka, zasilacz do rejestratora. Podgląd przez chmurę.
1 298,00
Zestaw do monitoringu: Rejestrator LV-XVR44 + 2x LV-AL2M2HPDWH  + Dysk 500GB + Akcesoria
Kompletny zestaw. Rejestrator 4 kanałowy cyfrowy + 2 Kamera FullHD 2MPx. W zestawie znajdują się niezbędne akcesoria: dysk 500GB, przewód, komplet złączy, zasilacz, myszka, zasilacz do rejestratora. Podgląd przez chmurę.
1 299,00
Zestawy do :

Kompleksowa pomoc ekspertów

Krótki termin oczekiwania na realizację zlecenia

Konkurencyjne ceny, promocje oraz rabaty

IVEL ELECTRONICS Sp. z o.o. Sp. k.
Iglasta 2/4/3, 42-216 Częstochowa
NIP
PL9492194545
REGON
243281960
KRS
0000465064
GIOŚ
E0018616WZBW