Doradzamy pon - pt 8 00 do 17 00

Kontakt

menu

Filtruj produkty:

Karty sieciowe


Karta sieciowa jest jednym z aktywnych elementów sieci teleinformatycznej. Jej zadaniem jest przekształcanie pakietów danych na sygnały, które następnie są transmitowane w sieci. By wymiana informacji między poszczególnymi urządzeniami w sieci odbywała się poprawnie, potrzebne są wydajne i niezawodne karty sieciowe do sieci LAN / WAN oparte o nowoczesne technologie.

Obecnie stosowane są przede wszystkim karty sieciowe oparte o standard Ethernet. Posiadają one zróżnicowane interfejsy – wybrać można zarówno takie, które są na stałe podłączone do jednostki stacjonarnej – np. PCI, jak i przenośne – oparte o technologię USB.

Nasz sklep internetowy oferuje Państwu bogaty wybór kart sieciowych – zarówno tych, które służą do przesyłania danych „po kablu”, jak i tych bezprzewodowych – idealnie nadających się m.in. do domowych sieci komputerowych, jak i systemów CCTV czy alarmowych – działających bez konieczności montowania dodatkowych kabli pomiędzy jednostkami znajdującymi się w Sieci.

Zapewniamy dostęp do produktów najwyższej klasy – pochodzących od cenionych i sprawdzonych producentów, a szeroki wybór sprzętu pozwala dopasować optymalne rozwiązanie, sprawdzające się tak w małych i średnich sieciach, jak i tych największych.

Naszym Klientom zapewniamy również pomoc techniczną, jak chodzi o karty sieciowe do sieci LAN / WAN – ułatwiamy wybranie najlepszych oraz zapewniamy doradztwo i wsparcie podczas montażu i instalacji urządzenia w sieci.

TP-LINK TL-WN722N Bezprzewodowa karta sieciowa USB, 150 Mb/s, Antena 4 dBi
Bezprzewodowa karta sieciowa USB TP-LINK TL WN722N. Duży zasięg. Prędkość transmisji do 150 Mb/s. Antena 4dBi zapewnia wzmocnienie mocy anteny
41,00
TP-LINK TL-WN823N Mini bezprzewodowa karta sieciowa USB, prędkości 300 Mb/s, Standard N, SoftAP, WPS
Mini bezprzewodowa karta sieciowa USB TL WN823N Standard N. Połączenie bezprzewodowe o prędkości 300 Mb/s. Miniaturowe gabaryty Tryb SoftAP zmieni Twój komputer w bezprzewodowy punkt dostępowy. Nawiązanie zabezpieczonego połączenia bezprzewodowego WPS.
65,00

Kompleksowa pomoc ekspertów

Krótki termin oczekiwania na realizację zlecenia

Konkurencyjne ceny, promocje oraz rabaty

IVEL ELECTRONICS Sp. z o.o. Sp. k.
Iglasta 2/4/3, 42-216 Częstochowa
NIP
PL9492194545
REGON
243281960
KRS
0000465064
BDO
000003765

Infolinia