Doradzamy od 8 do 22
7 dni w tygodniu

Kontakt

menu

Akcesoria


By zakupiona kamera działała sprawnie, konieczne jest nabycie do niej szeregu akcesoriów. Te umożliwiają prawidłowe podłączenie czy sterowanie urządzeniem. W tym dziale znajdą Państwo szereg komponentów, pozwalających na prawidłowe korzystanie z zakupionej kamery. Zapraszamy do zapoznania się z szeroką gamą produktów, które przydadzą się niezależnie od modelu kamery, jaką postanowili Państwo nabyć.

W naszym sklepie posiadamy szereg różnorodnych akcesoriów montażowych, np. puszki montażowe, kołki czy korytka kablowe. Takie produkty przydadzą się Państwu na etapie instalacji zakupionych kamer i pozwolą na ich bezpieczne przymocowanie do wybranej powierzchni.

By czuć się bezpiecznie przez całą dobę, warto pomyśleć zarówno o odpowiednich urządzeniach sterowania kamerą , jak i oświetlaczach podczerwieni. Te drugie, generując wiązki światła podczerwonego, pozwalają na monitorowanie wybranej przestrzeni również w nocy.

Ponieważ główną rolą monitoringu jest ochrona miejsc, warto zabezpieczyć się przez niespodziewanymi sytuacjami. W tym celu przydadzą się Państwu m.in. zabezpieczenia przepięciowe, gwarantujące działanie kamery niezależnie od sytuacji.

Poza obrazem może przydać się Państwu również dźwięk. By utrwalić taki warto wykorzystać moduły fonii, które także można zakupić w naszym sklepie. Dzięki nim obraz zarejestrowany z kamery będzie wzbogacony o ścieżkę audio.

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z oferowanymi przez nas akcesoriami do monitoringu, by w pełni wykorzystać potencjał nabytych kamer i zapewnić sobie bezpieczeństwo niezależnie do pory dnia.

Kompleksowa pomoc ekspertów

Krótki termin oczekiwania na realizację zlecenia

Konkurencyjne ceny, promocje oraz rabaty

IVEL ELECTRONICS Sp. z o.o. Sp. k.
Iglasta 2/4/3, 42-216 Częstochowa
NIP
PL9492194545
REGON
243281960
KRS
0000465064
GIOŚ
E0018616WZBW