Zobacz koszyk0

POTRZEBUJESZ PORADY ?

ZADZWOŃ

Infolinia :
801 011 087
Pytania ?
porozmawiaj
z konsultantem
poczatuj z nami

Elektrozaczepy


Działanie domofonu – bez względu na to, czy mogą o domu jednorodzinnym czy budynku wielorodzinnym oparte jest o połączenie urządzenia elektronicznego – panelu i odbiorników z elektrozaczepami w zamku. Przesłanie do nich napięcia (lub jego odcięcie – w zależności od typu konstrukcji) poprzez przyciśnięcie przycisku na domofonie powoduje zwolnienie blokady drzwi. By instalacja działała poprawnie, potrzebne są dobrej jakości elektrozaczepy dla domofonów, które będą efektywnie współpracowały z pozostałymi elementami systemu.

W Ivel.pl kupią Państwo nowoczesne elektrozaczepy dla domofonów produkowane przez najlepszych wytwórców zamków i systemów zabezpieczeń. Dostosowane zostały one do mechanizmów stosowanych w budynkach wielorodzinnych – a to gwarancja niezawodnego działania blokady drzwi, jak i mechanizmu otwierania.

W naszym katalogu dostępne są zarówno elektrozaczepy podstawowe – do najprostszych instalacji domofonowych, jak i te z blokadą, czy z pamięcią wewnętrzną. Oferujemy również zamki rewersyjne oraz zamki zwora o nośności 150 kg czy 300 kg, które sprawdzą się tam, gdzie potrzebny jest mechanizm awaryjnego otwarcia drzwi. Osoby poszukujące bardziej nowoczesnych zabezpieczeń zakupić mogą również wyposażone w elektrozaczepy zamki elektromagnetyczne i wiele innych.

Jeśli potrzebna Państwu pomoc przy wyborze odpowiednich elektrozaczepów do drzwi wejściowych do budynku – prosimy o kontakt. Nasi doradcy wskażą najbardziej optymalne rozwiązanie i pomogą dokonać właściwego zakupu.

Katalog produktów

Elektrozaczep R-3 812
Elektrozaczep Z-834 posiada regulację. Zaczep bez napięcia jest w stanie zamkniętym, przy podaniu napięcia przechodzi w stan otwarty i pozostaje w tym stanie do momentu zamknięcia "drzwi".
42,00
Elektrozaczep z pamięcią R-3 834
Elektrozaczep Z-834 posiada pamięć wewnętrzną i regulacją. Zaczep bez napięcia jest w stanie zamkniętym, przy podaniu napięcia przechodzi w stan otwarty i pozostaje w tym stanie do momentu zamknięcia "drzwi".
54,12
Elektrozaczep z pamięcią i blokadą R-3 844
Elektrozaczep Z-844 posiada pamięć wewnętrzną i regulacją. Zaczep bez napięcia jest w stanie zamkniętym, przy podaniu napięcia przechodzi w stan otwarty i pozostaje w tym stanie do momentu zamknięcia "drzwi".
60,00
Zamek R-3 1410RFT
Elektrozaczep bez napięcia jest w stanie zamkniętym, przy podaniu napięcia przechodzi w stan otwarty.
97,17
Zestawy do :

Kompleksowa pomoc ekspertów

Krótki termin oczekiwania na realizację zlecenia

Konkurencyjne ceny, promocje oraz rabaty

IVEL ELECTRONICS Sp. z o.o. Sp. k.
Iglasta 2/4/3, 42-216 Częstochowa
NIP
PL9492194545
REGON
243281960
KRS
0000465064
GIOŚ
E0018616WZBW