Włączone filtry:

  • Producent:

    EKSELANS BY ITS (usuń)

Filtruj produkty

Modulatory


Odbieranie sygnału telewizji naziemnej lub satelitarnej przez indywidualną antenę nie zawsze pozwala na jego odtworzenie za pomocą odbiornika telewizyjnego. Konieczne jest jeszcze dopasowanie odpowiedniej częstotliwości sygnału audio i video, dzięki czemu możliwe będzie oglądanie filmu czy programu informacyjnego. Takie przetworzenie sygnału umożliwiają profesjonalne modulatory przeznaczone do zmiany częstotliwości nadawanego pasma.

Modulatory oferowane w naszym sklepie pozwalają na takie dostosowanie częstotliwości sygnału do potrzeb konkretnego odbiornika, przekształcając niską częstotliwość sygnału audio-wideo odbieranego przez antenę lub emitowanego przez magnetowid do wysokiej częstotliwości telewizora.

Nasze modulatory wyróżniają się szerokim zakresem kanałów, dzięki czemu mogą one pracować w prostych systemach domów jednorodzinnych i w większych budynkach, gdzie system bywa rozbudowany. Oferujemy modulatory telewizyjne 2, 4, 6 i 8-kanałowe, dodatkowo przeznaczone do łączenia w większe zespoły modułowe.

Wybierając jeden z naszych modulatorów otrzymujecie Państwo gwarancję wysokiej jakości i sprawności bez potrzeby dodatkowego wzmacniania sygnału. Zapewniamy Państwu prosty montaż za pomocą gniazda typu chinch jak i przez gniazdo EURO.

Dzięki zróżnicowanym parametrom pasma kablowego, częstotliwości fonii, różnym rodzajom wejść oraz standardowemu zasilaniu 230V nasze modulatory zapewniają szerokie spektrum zastosowań niemal w każdym systemie telewizji domowej. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą.

EDISION, EKSELANS BY ITS, JOHANSSON, Spacetronik, Terra

Modulator dvb-t mod-ek/dvb-t ekselans by its

w magazynie Wysyłka 24/48h

Modulator dvb-t mod-ek/dvb-t ekselans by its

  • Video : H.264 max. 1080p, 500  ... 15000 kb/s
  • Audio : MPEG-1, Layer II, AAC-LC, 128, 192, 256, 320, 384 kb/s
  • Rozdzielczości HDMI: 480p, 576p, 720p, 1080p
  • Wyjście: 1 szt. RF (F)
  • Zasilanie: 5 V DC / 2 A (zasilacz w komplecie)

922 zł

Dodaj do obserwowanych

Strona:

z 1

Strefa marek

Nasze rekomendacje